Bolesť krížov a pichanie v podbrušku

dominikahlada
10. dec 2021

Dobrý deň chcela by som sa spýtať bolia má dosť kríze a mám aj pichanie v podbrušku cely deň spím môže byt aj to že by som bola tehotná ? Alebo to môže byt aj z toho že som asi 3 hodiny sedela vonku v zime pred týždňom ? Ďakujem vám za odpovede

sylvia_123
10. dec 2021

@dominikahlada mna bolia dnes krize jak hrom a tiez mam bolesti v podbrusku ale skor menstruacneho charakteru, a nesedela som vonku, cize moze to byt tehotenstvo, pms alebo prechladnutie.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikahlada
autor
10. dec 2021

@bambulienka25 Ešte som si nerobila je to len týždeň po myslela tak že či to nemôže byť uhniezdovanie …

sylvia_123
10. dec 2021

@dominikahlada ja mam ties tyzden do ms. Tak drzim palce, aby to bolo tehotenstvo 🙂

dominikahlada
autor
10. dec 2021

@sylvia_123 no ja práve nevhvem aby to bolo tehotenstvo 🙂 a pre múdre ženy že sa mám chrániť maly sme ochranu len praskla

sylvia_123
10. dec 2021

@dominikahlada fu, tak potom prajem, aby to nebolo ono 🙂

maminkadeticiek
10. dec 2021

Pri vsetkych tehotenstvach ma vzdy pichalo mierne napravo v podbrusku uz okolo 6-7 dni po ovulacii.Uz som hned vedela ze som tehotna,uz len nech sa to udrzi.

dominikahlada
autor
10. dec 2021

@maminkadeticiek no pri prvom babu som hneď vedela že som tehotná len to má neboleli tak kríže takze neviem a brucho ani nie bolesť sem tam pichne a to skôr ako keby sa stiahne a potom kľud a potom zasa

maminkadeticiek
10. dec 2021

@dominikahlada A sexovala si pocas ovulacie?Ved krize si si kludne mohla zachladit a pichanieje tehotenstvo.Vobec to nemusi suvisiet.

dominikahlada
autor
10. dec 2021

@maminkadeticiek Neviem kedy mám ovulácii ale podľa menstruacneho kalendára mi ukazuje šanca otehotnieť 1% ale tak tomu sa nedá veriť …

dominikahlada
autor
10. dec 2021

@maminkadeticiek minule tehotenstvo som mala sex týždeň pms a som ostala tehotná … teraz su to len 3 dni pms

vierkainka
16. dec 2021

Môžem pociťovať pichanie v podbrušku počas ovulácie?