Bolesť krížov a nôh

motylik273
14. aug 2022

Caute.. uz dlhsie som spozorovala ze ma boli ked stojim viac ako cca 5min na nohach tak mi vystreluje bolest z paty do krizov alebo naopak? Neviem .. ta bolest je niekedy neskutocna najma ked dlho chodim mam pocit ze mi paty ide od*ebat neskutocna bolest a to vsetko mi ide cez lytka do krizov bolest.. stretli ste sa stym?

margaretka35
14. aug 2022

áno stretla, platnička tlačila na sedací nerv a z toho ma bolelo od krížov až po lýtko

nikpa
14. aug 2022

@motylik273 z krížov do päty cez lýtko bolí keď je posunutá platnička ale opačne to neviem, že z päty by ti niečo vystreľovalo az hore. No mozno nikto tu bude múdrejší 😃 ale keď je to už dlhšie, čo ťa to trápi tak smer obvodný lekár a ten ti povie čo ďalej. Ak by to bola tá platnička, tak na neurológiu.

motylik273
autor
14. aug 2022

@nikpa dakujem a potom co rehabky ?

nikpa
14. aug 2022

@motylik273 ja som chodila cvičiť s fyzioterapeutom a neurologička mi odporučila ešte SM cvičenie. Sú aj rehabilitácie normálne preplacane poisťovňou keď máš odporúčanie od neuro. Keď je posunutie už výrazné, rieši sa to aj operačne. No mne to cvičenie zaberá ale treba fakt podstivo sa tomu venovať.

stancik01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nina296
22. mar 2024

@motylik273 ahoj, neskôr píšem, ale mám niečo podobne. Prišla si na to, z čoho to mas?

motylik273
autor
22. mar 2024

@nina296 ahoj vies co ja som mala zenske problemy bola som na operaciu upravilo sa to casom potom som otehotnela a neopisujem bolest krizov vtedy .. paty ma prestali boliet ale potrpim si na makku obuv s pamatovou penou .. teraz po porode krize bolia stale ale ja mam aj skoliozu takze jedno s druhym ale uz lytka a paty necitim tak ako vtedy

nina296
23. mar 2024

@motylik273 presne toto si myslim aj ja. Mám ísť na zákrok,ohľadom krčka z gynekológie a jedine to ma napáda, že to bude z toho. Odkedy mám problem,odvtedy mám bolesti

motylik273
autor
23. mar 2024

@nina296 no pravdepodobne to je z toho chod na zakrok a prekde bolest drzim palce 🙏

nina296
23. mar 2024

@motylik273 ďakujem, snáď to bude z toho, lebo som už zúfalá