Bolesť krížov

zoja_
4. feb 2023

Ahojte baby, mali ste niektora taky problem. Dávnejšie nam prišli do domu podlahy80 balikov. Sialene tazke, vyložil mi ich kurier vonku na palete, zacalo pršať tak som ich musela dostať dnu. Tak som ich nosila jeden po druhom :( a odvtedy co som tie balíky nosila ma po case neskutocne začali boliet, ruky, nohy a teraz začali aj krize 😳 pravdepodobne som si musela nieco natiahnut, presilit. :( normálne mam tak krize bolia a všetko mi ide do noh. Uz idem zosaliet🥲. Ako si pomoct? Neviete niečo poradit tabletky, cviky nieco. Aspon si myslim ze to bude toto, okrem toho som nikdy nic takze nenosila az na maleho 😳

viestta
4. feb 2023

V pondelok k doktorovi, pytat si vymenny listok na neurologiu, mohla si si zacviknut nerv, moze to byt posunuta platnicka. A dovtedy od bolesti voltaren a suche teplo, najst ulavovu polohu a relaxovat

zoja_
autor
4. feb 2023

@viestta nastastie to bolo pred Vianocami este a teraz sa to tak stupnuje, nemam take bolesti ze nemozem vydrzat ale kazdym dnom viac a viac. Asi sa vyberiem k doktorke fakt pondelok. Dakujem😳

kacena4
4. feb 2023

@zoja_ cvicit kuk uja googla je tam dost cvikov na pretazeny chrbat

silvia2013
4. feb 2023

@kacena4 ak ma pricviknuty nerv alebo vyskocenu platnicku , zapal nesnie cvicit!

kacena4
4. feb 2023

@silvia2013 to by neotalala mesiac ale riesila by to urcite skor

viestta
4. feb 2023

@kacena4 ak sa jej rozvíja zápal sedacieho nervu z útlaku, tak cvičenie, obzvlášť nesprávne pohyby, jej môže len poškodiť. Cvičiť treba s fyzioterapeutom, obzvlášť na začiatku, kým získa rutinu.

silvia2013
5. feb 2023

@kacena4 ked sa tomu nerozumies, neries. Ja som mala pricviknuty nerv a lyzovala som s tym a zila pol roka. Nie som jedina vels ludi s vyskocenou platnickou funguje mesiace. Nie kazdy uteka s kazdiu bolestou za lekarom. Pani docentka.