Bolesť kosti za uchom

zuzanadettweiler
2. mar 2023

Nevie niekto poradiť syna bolí za uchom kosť ma ju aj mierne opuchnutu bolí ho aj hlava aj po podaní lieku od bolesti a ma zvýšenú teplotu
Net mi vyhadzuje len tie najhoršie scenáre
Nestretol sa s tým niekto
Ďakujem

skumavka
2. mar 2023

@zuzanadettweiler určite zajtra k lekarovi

zuzanadettweiler
autor
2. mar 2023

@skumavka no práve mi krpec oznámil ze sa hlava zhoršuje neviem ci nezajst na pohotovosť
Či

skumavka
2. mar 2023

@zuzanadettweiler Odoslalo mi to skôr, pardon. Moze sa jednať o mastoiditidu, zapal výbežku kosti za uchom. Zrejme mal nedávno zapal stredného ucha, nedostatocne prelieceny, a toto je jeho komplikácia, čiže urcite smer lekar, bude treba atb, nemožno to podceňovať

skumavka
2. mar 2023

@zuzanadettweiler no, je to na zváženie, koľko ma rokov? A akú ma teplotu? Okolo očí nema opuch?

zuzanadettweiler
autor
2. mar 2023

@skumavka no práveže ho vôbec nebolelo ucho nebol už skoro rok chorý

zuzanadettweiler
autor
2. mar 2023

@skumavka ma 14r.oci veľmi slabo opuchnuté ale skôr iba prižmurene a teplotu nemá vysokú iba kolom37.5 ATU bolesť hlavy

skumavka
2. mar 2023

@zuzanadettweiler takého "krpca" mam doma aj ja😅 Neviem, za týchto okolností by som mu podala Ibalgin a hneď ráno zasla k lekárovi, ak by to ale bolo neúnosné pre neho, tak samozrejme treba ísť hned

zuzanadettweiler
autor
2. mar 2023

@skumavka no po tabletke je len mierny ústup bolesti ale ze ide spať tak dám sledovaniu a ráno klušeme
Ďakujem veľmi pekne

katka_salis
2. mar 2023

@skumavka akurát dcera má takéto bolesti ale u nás je to spojené s ťažším zápalom najprv zvukovodu až do stredného ucha… vyžaruje jej to do krku kosti za uchom a cela polka hlavy… držím palce ale ak ho ucho neboli tak to bude niečo iné …. Držte sa

zuzanadettweiler
autor
2. mar 2023

@katka_salis ďakujem za podporu
A vám skoré uzdravenie

skumavka
2. mar 2023

@zuzanadettweiler nie je začo. Držím palce

katka_salis
2. mar 2023

@zuzanadettweiler
Rovnako aj Vám

danielahamar
3. mar 2023

Uzlina a určite mudr., lebo tam môže byť aj mononukleoza, ale aj nemusí. Môže byť len začínajúca choroba.

sarahh09
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petka1d
14. máj 2024

Dobry den, prosim vas co zistili vasmu synovi? Resp. Aka liecba zabrala. Moja dcera 12r.ma to iste.?