Bolesť kostí po pôrode. Stretli ste sa s tým?

boldi
23. júl 2010

Ahojte, rodila som cisarskym rezom pred 7 tyzdnami. Kojim .....od porodu sa mi stupnuje bolest kosti hlavne nohy priehlavok, prstyna nohach a rukach a holennekosti, posledny tyzden ked zatlacim na ksot citim bolest. tiez sa k veceru som hrozne unavena a ledva prekladam nohami. citim sa akokeby som mala 70 rokov. mala ste to niektora alebo ste poculi ze by to niekto spominal vo vasom okoli...jedine co ma napadlo ze starcam vapnik alebo nieco podobne.....moja gynekologicka ma poslala na infekcne, ze ma nieco stiplo, ale mne sa to zda prehnane...... 😲

lili_a_mimi
25. júl 2010

Ahoj! Jedna moja mala tento (resp. podobny) problem a zistili jej ubytok vapnila z kosti. Radila by som ti ist na ortopediu na nejake specialne vysetrenia, aby si nedopadla ako ona. Jej to zistili neskoro a potom sa z toho liecila vyse 6 mesiacov. ☹ Dufam, ze som ta moc nevystrasila. A mozno je to len obycajny poporodny zapal skombinovany s unavou a staci si len oddychnut 😉 V kazdom pripade, istota je istota, na tie vysetrenia by som na tvojom mieste sla.

moon1979
25. júl 2010

@boldi mna priserne boleli nohy hlavne od kolien dole a krize, ale neskutocne. na nohy som cvicila a davala si ich do vyvysenej polohy - kvoli zilam, aj ked krcove zily nastastie nemam a krize som si nahrievala bio lampou a pomohlo

lili_a_mimi
25. júl 2010

@boldi este som zabudla, ona to mala zapaloveho charakteru, len s tym dlho nic nerobila a preto tak dopadla. Zistili jej to potom jednoduchym odberom krvi - mozno to bude vediet zistit aj prakticky lekar 😉

boldi
autor
26. júl 2010

dik ze ste sa ozvali. zatial mi nasadili vapnik, horcik, d vitamin a nejake homeopatika, vela mlieka a ryb. vraj to niektore naju kym koja, doktori povedali tak uvidime verim ze to pomoze. dufam ze to nie je nejaky zapal 😲 uz len to by mi chybalo
snazim sa hybat ak sa da.
ved ked nas to boli tak este zijeme.... 😎 ako vravieval moj otec
tak caute a dik za rady

marika_btt
2. feb 2015

@boldi ahoj, chcem sa spytat ci ti presli tie bolesti - a ci stacili vitaminy a mineraly? Zazivam nieco podobne..vdaka!

boldi
autor
3. feb 2015

ahoj, ono prešlo keď som prestala kojiť. Nie hneďˇ, ale ako sa mi pomaly ukľudňovali hormóny a začala som zhadzova´t kilá po pôrode. Len vydrža´t 🙂
Držím prsty. Krásny deň.
😲 😲 😲