Bolesť kostí

2. aug 2024

Ahojte dlhšie mám problém s chrbticou mierne mi platnička tlačí na nerv ale posledné dni mám problém sa aj predklonim ťahá ma to aj tej pravej strane riadne ale čo má viac hnevá že naľavo až kdesi na zadku cítim v kostiach bolesť a aj práve podbrusie. Bola som na kúpalisku tri dni v podstate neviem či aj z toho môže sa mi to zhoršiť spala som na posteli tvrdej a hrozne má bolel chrbát okrem toho ma bolí aj brušná časť pri každom pohybe riadne pichanie ale akože na to som si zvykla skôr ma straší tá panva už si namyslam aj nádor čreva alebo vaječníkov alebo mechúra ale zas s močením problém nemám, na gynde som bola pred dvoma mesiacmi všetko bolo ok aj sono aj stery tak ja neviem už vi to môže byť od chrbtice už si aj rakovinu čreva namyslam.

pribinak
2. aug 2024

Ak máš problém s platničkami tak sa nezohynaj, nepredklanaj, ale cupni si. Toto je zásadná chyba, prestaň to robiť

autor
2. aug 2024

@pribinak no len keď vysavam alebo umývam podlahy robí sa mi to ťažko. Ale teraz má skôr vystrasili že má bolí na opačnej strane ako som zvyknutá a až akoby v zadku v kostiach taký tlak neviem či to môže byť aj že som ležala na inom matraci už má to boli asi tri dni nie je to síce výrazná bolesť ale namyslam si všeličo. Inak chrbticu mám v katastrofálnom stave aj vyššie časti ani dýchať sa mi poriadne nedá :(

pribinak
2. aug 2024

Kúp si roboticky vysávač.

Tak je na tebe, že buď to prestaneš robiť a budeš mat menej bolesti, alebo radšej budeš plakať a vymýšľať si rakovinu

Chod k neurologické

autor
2. aug 2024

@pribinak u neurologicky som bola kázala mi cvičiť a že viac chodiť nemusím rok dozadu som bola na CT neviem či aj tam by bolo niečo vidieť keby nám niečo vážne v panve ale asi skôr nie keďže to bolo CT krížov.

pribinak
2. aug 2024

MRI je lepšie ako CT, kázala ti cvičiť ale čo? Lebo nevhodnými cvikmi narobis viacej škody ako osohu
Chodila si na rehabky?

autor
2. aug 2024

@pribinak minule leto som chodila predpísala mi rhb mala som tam 10x ísť. Platila som si aj fyzioterapeutku. No na MR mi nemá kto vystaviť ziadanku nakoľko ona už má uzavrela a iná neurologická má nechce zobrať lebo nepreberaju pacientov

pribinak
2. aug 2024

Tak chod k neurologovi do iného mesta

mamina7070
2. aug 2024

a cvicis ako ti neurologicka kazala?

autor
2. aug 2024

@pribinak myslím že netreba písať aké ťažké je zohnať neurológa aspoň v mojom regióne ani v inom meste som neuspela...keby mám nejakú rakovinu čreva asi by som mala krv v stolici a chudla či? A asi by sa mi bolesti zhoršovali síce chrbát sa mi zhoršuje stále

pribinak
2. aug 2024

Je to náročné, ale nie nemožné.

Ľudia bežne cestujú kvôli lekárom do iných miest. Proste hľadaj

autor
2. aug 2024

@pribinak veď áno len ja už som toľko vymeskala z práce že si to nemôžem už dovolít a ani nejazdim autom

pribinak
2. aug 2024

Ja viem že je to komplikovane, ale inak ako návštevou lekára to nevyriešis

monillia
2. aug 2024

@autor som platničkar a vysavsm a zmyvam podlahu tak ,že si ku tomu čupnem.Najdi si fyzioterapeuta čo ťa naučí správne cvičiť. To cvičenie je uz na furt, bežná súčasť života, tak ako umývanie zubov,len tak ti vieš mať pod kontrolou