Bolesť kolena

eminaaaa
6. nov 2022

Ahojte na magnetickej mi zistili roztrhnutý predný väz v kolene a poškodenú chrupavku 3.stupna máte niekto skúsenosť s roztrhnutým väzom ako sa to vám stalo a aký bude postup pri takomto náleze.
Ďakujem za odpovede.

yvkay
6. nov 2022

@eminaaaa ahoj. A čo ti povedal na to tvoj lekár? Ja mám operované koleno a čaká ma výmena kĺbu, neviem koľko máš rokov, ale treba sa pýtať lekara.

eminaaaa
autor
6. nov 2022

@yvkay ešte som s výsledkom nebola u lekára mám 18 rokov a už mám za sebou 3 operácie kolena...

gemerka17
6. nov 2022

@eminaaaa asi najvyssi čas sa dostať k top lekarovi na kolená a nech to posudi. 3 operacie za sebou nie sú sranda, najmä ak máš v kolene ešte takýto neporiadok.

eminaaaa
autor
6. nov 2022

@gemerka17 to áno pôjdem k lekárovi ale aj tak nechápem ako je možné že mám roztrhnutý väz

gemerka17
6. nov 2022

@eminaaaa a to ti pred operáciami nezistili na magnetickej rezonancii (musela si ich mat aspoň 3, vždy pred každou operáciou) ?

aurora33
6. nov 2022

@eminaaaa úraz, šport, dlhodobé preťažovanie, príčin môže byt mnoho.

adulka07
6. nov 2022

@eminaaaa manželovi v marci operovali koleno - tiež mal pretrhnutý predný krížový väz..ale on mal dopravnú nehodu.. zrazili ho z autom keď išiel na motorke...operovali ho v Kosice- Šaca artro športové centrum ..akurát je teraz v kúpeľoch