Bolesť kĺbov a nôh po cvičení

essinna1
26. máj 2024

Ahojte začala som cvičiť letnu nakopavacku . Cely týždeň to začínalo s cvikmi na naťahovanie nich s gumami . Po týždni vvicenie ˇa už tretí týždeň bolia kĺby a nohy , ráno sa neviem poriadne postaviť a aj keď dlhšie sedím . Bolest za každým keď sa mám postaviť . Po nurofen 200 mám cely deň pokoj . Myslite že som mohla niečo poškodiť tím naťahovanim ? Kedy to prejde ? 3 týždne mi príde dosť dlho . Začať cvičiť ďalej ?

alabama0011
26. máj 2024

@essinna1 klby by ta nemali pri svalovici boliet. Svalovica je len o svaloch. Cvicit treba dalej, vyber si ine partie a postupne zvysis kondiciu. Na regeneraciu si kup BCAA, magnezium, mozno vitamin D. Na klby existuju tiez rozne doplnky.

barbora0308
26. máj 2024

@essinna1 Podla mna potrebujes spomalit, mozno si presilena. Asi si isla na to zhurta...

essinna1
autor
26. máj 2024

@alabama0011 no už tretí týždeň necvicim a stále to boli hlavne ráno a keď sa postavím zo sedu . Bolia má ko keby kĺby hore a stehná

essinna1
autor
26. máj 2024

@barbora0308 už 3 týždeň necvicim a bolest neustupuje

essinna1
autor
26. máj 2024

@alabama0011 aký bcca vieš poradiť

vanilkovazmrzka
27. máj 2024

Kym ta to boli tak urcite necvic dalej. Ked si sa tym cvicenim dostala do takehoto stavu tak to najskor ani nerobis dobre.

essinna1
autor
27. máj 2024

@vanilkovazmrzka no zrejme to tak bude