Bolesť jazvy po cvičení

17. jan 2023

Ahojte som skoro rok a pól po sekcii. Začala som chudnúť. Zapísala som sa na tréningy. Kočka nás teda nešetrila mala som svalovku od štvrtka až hádam do pondelka...ale dneska som si všimla že keď sa prehnem dozadu na cvik bolí ma jazva inak ma tak bežne nebolí...mala som menzes...myslíte že po takom čase sa mi tam mohlo niečo stať? Alebo len svalovka? Necítim sa zle ani neviem o tej bolesti len keď sa chcem prehnúť dozadu. Ani na bok ani dopredu to nebolí..neriešila by som to ale nebolí ma brucho ale tá jazva.

lorin29
17. jan 2023

Ja keď to preženiem tiež ma boli jazva

autor
17. jan 2023

@lorin29 čiže by sa mi už dnuka nemalo veľmi dačo poškodiť?? Lebo ja som.dosť hypochonder a už mám pred očami vnútorné krvácanie a podobné scenáre🤣🤣🤣🤣🤣

lorin29
17. jan 2023

No vnútorné krvácania to by si mala iné bolesti🤣🤣skus si dat chvíľu pauzu a uvidíš ci to prejde
Aj ja som rok a pol od sekcie

autor
17. jan 2023

@lorin29 takže po takom čase by to už malo byť okej?? Lebo sa mi to už zdá hodná chvíľa len ma prekvapila tá bolesť🤔🤔😁😁ďakujem za odpoveď.

lorin29
17. jan 2023

Ono predsalen keď sa robí sekcia považuje sa za veľkú brušnú operáciu čiže takéto bolesti sa môžu vyskytnúť 😁malo by to byť OK pokiaľ to neprejde až vtedy by som to riešila alebo by sa to stupnovalo a podobne

autor
17. jan 2023

@lorin29 ďakujem😊😊