Bolesť hrudníka

laurar1
14. nov 2022

Ahojte,
Mozno mi budete vediet poradit. Minuly tyzden v pondelok som zrazu stratila hlas, trochu ma pobolievalo hrdlo. Od utorka sa mi hlas pomaly vracal, hrdlo bolo ok. Vobec som nekaslala. Ale zostala mi bolest na pravej strane hrudnika, priamo pod prsnikom. Zo zaciatku ma to bolelo stale pro kazdom nadychu. Teraz to boli iba ked lezim ma chrbte, dviham sa, ked dieta lezi na mne alebo nesiem v pravej ruke nieco tazsie, pripadne ked sa naozaj zhlboka nadychnem. Ale neviem ircit presne, ci je to bolest v hrudniku alebo svalu, je taka zvlastna. Mam momentalne aj menstruaciu, ale toto som nikdy predtym nemala.
Stretli ste sa s tym niekto?

katie253
14. nov 2022

@laurar1 zaseknutý nerv v chrbtici pravdepodobne, mne pomohli len lieky a cvičenie

ildiko36
14. nov 2022

@laurar1 za mňa tiež chrbtica, interkostalna neuralgia

j93375
14. nov 2022

.

laurar1
autor
7. dec 2022

@katie253
@ildiko36 Ahojte, vy s tym mate nejaku skusenost? Lebo, ked som pisala tento prispevok, postupne to preslo. A vcera znova, ale na druhej strane. Ja som si aj myslela, ze je to cvicenim, ale teraz som skoro tyzden necvicila. A zacalo to zase s menstruaciou. Moze to spustat? Za kym s tym mam vlastne ist? Obvodnym, gynekologom?
Vdaka za odpoved

katie253
7. dec 2022

@laurar1 za obvodným, on odošle na ďalšie vyšetrenie.