Bolesť hrdla a krížov

maria1023
20. sep 2024

Ahojte, včera som pociťovala bolest hrdla a krížov. Nakoľko keď som sa ohla nemohla som sa vystrieť..
Dnes ma hrdlo hrozne boli. A kríze keď sa postavím z postele vojde mi bolest do nôh a do celého chrbta..
čo nato ? Používam ketospray nezaberá, dávam si teple obklady na kríze, nepomáha jedine čo trocha pomôže je flector prášok. Ďakujem

luccija
20. sep 2024

@maria1023 nechcem ťa strašiť, ale môj posledny COVID mal takýto priebeh.Bolest krížov a nôh
Flector je dosť silný tak len ležať teplo, na hrdlo Jox, pastilky,

minenkak
20. sep 2024

@maria1023 magnézium,suché teplo,b komplex a keď prejde cvičiť, cvičiť a cvičiť

maria1023
autor
20. sep 2024

@luccija a čo ti na tie kríze pomohlo ? Covid nemám

maria1023
autor
20. sep 2024

@minenkak ale pravdepodobne to budem mať nachladnute keďže mám plný nos aj hrdlo ma boli

minenkak
20. sep 2024

@maria1023 aj tak,suché teplo, magnézium a keď prejde len cvičiť, človek je odsúdený na pohyb

anketkarka
20. sep 2024

@luccija aj u mňa takto prebieha väčšinou covid. Inak ma kríže vôbec nebolia.

macka_96
20. sep 2024

ahoj . toto presne mam ja . začali ma bolet kríze neskutočne nechápem aktívne cvičím myslela som si najprv ze som si možno pri cvičení nejak ublížila nejak zlý cvik alebo vyššia váha. na druhý deň má už bolelo celé telo a hrdlo mega mega ..ešte nikdy ma takto nebolelo . bola som u Dr od dnes mi dala antibiotika to hrdlo ma nikdy takto nebolelo každé prehltnutie idem cez slzy veľmi to boli. včera som mala aj zvýšenú teplotu už a crp 20 . netestovala som sa . pastilky na hrdlo zatiaľ vôbec nepomáhajú. čakám na antibiotiká muž mi ma vybrať cestou z práce .neviem sa ich dočkať dúfam ze pomôžu na to zapálené hrdlo lebo to je katastrofa .

luccija
20. sep 2024

@maria1023 nič vylezať...Keď si sa prechladla, tak poctivo vylezať to sú také svinske virózy, že boli celé telo

maria1023
autor
22. sep 2024

@macka_96 je ti lepšie už dnes ? Ja idem zajtra smer doktorka