Bolesť holennej kosti pri chôdzi

oliverko5
1. máj 2014

ahojte uz 4 den ma strasne bolia nohy pri chodzi a rano neviem ani poriadne vstat...nohy nemam ani opuchnute a nemam ani krcove zily ale ta bolest je neskutocna..mali ste niekto taky problem?poradte co s tym...dakujem

domin85
1. máj 2014

A nebola si v poslednej dobe na nejakej ture, vylete alebo na bicykli po dlhom case nahodou?

oliverko5
autor
1. máj 2014

nie nic take...
@domin85

hanah25
1. máj 2014

Ahoj ja mam tento problem uz skoro 3mesiace. Bola som na cievnom, neurologii a nic. Az potom som sa dostala k ortopedovi.rengen a mr v poriadku a lytko stale boli. A nemala som ani uraz ani nic. Uz si pripadam jak hypochonder ☹

domin85
1. máj 2014

@oliverko5 tak potom neviem ☹ totiz mi napadlo casto sa takto prejavuje pretazenie svalov- normalna svalovica pri nadmernej chodzi, behu, bicyklovani. Dalsie mi napada nejaky zilovy problem, ale to by sa ukazal opuch, minimalne po ranu. Tretia moznost co mi napada ze to moze ist z chrbtice, ak mas problen s driecnou chrbticou- 3-5 driecny stavec..
Alebo skus si dat o obvodnej spravit rozbor krvi, ci nie je nedostatok vapnika, magnezia, fosforu... Popripade este moze byt ak je problem s bedrom alebo kolenom ze sa to premietne, ale to sa mi viac nez nepozdava, lebo by to bolo asymetricke, malokedy je klbovy problem rovnaky na oboch stranach...

simca06022011
1. máj 2014

@oliverko5 1. z chrbtice 2.reumaticke ochorenie 3. nejaký zápal alebo len pretazena noha...
Mna bola viac menej kost v tej nohe, myslela som si ze to mam z clenka (narazeny alebo pretazeny), chirurgia nic ani nikto iny nic nenasiel az reumatolog ;) A vyriesilo sa to: NIJAK, mam si davat pravidelne ibalgin.

oliverko5
autor
1. máj 2014

@domin85 dakujem zajtra asi zbehnem k lekarovi lebo som dost nervozna z coho to mam...uz som si pozerala aj trombozu ale to by som musela mat opuchnute nohy co nemam.

oliverko5
autor
1. máj 2014

@hanah25 no ja mam pocit ze ked zajtra pojdem k doktorovi tak sa mi vysmeje a opyta sa koho v dnesnom svete nebolia.. 😒

janinah
1. máj 2014

mňa tak boleli pri reumatickej horúčke....a berieš HAK? ak áno,tak to môže súvisieť

sendy182
1. máj 2014

@oliverko5 ahoj mna boleli....beriem lieky.....meloxicam milan.....mala som zápal....no mna boleli cez deň.....v noci som sa budila na bolesti....... ☹ ☹ ☹ ☹ ..........prestalo to no lieky beriem doteraz 😲 😲 😲 😲 bola som u reumatologičky.....u ortopedičky a neurologičky........takže pátrame po príčine.....no ako viem uzavrie sa to chrbticou 😉 😉 😉 😉 😉 😉

oliverko5
autor
2. máj 2014

@sendy182 mozem sa spyta o aky zapal u teba islo?dnes som bola u lekarki povedala ze tam nic nevidi pichla mi injekciu proti bolesti a dala mi liek Aulin proti bolesti a som vybavena...odvtedy to boli ziadne bolesti nepresli tak neviem vobec co mam robit a co to moze byt.

sendy182
2. máj 2014

@oliverko5 to práve zisťujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nedaj sa odbyť... 🙂 ...popros o vyšetrenie krvi....rtg....a pod....apeluj tým že si mladá žena a predtým ťa to nebolelo... 😉 .....ja som mala zvýšenú sedimentáciu ale bola som vtedy súbežne chorá /priedušky angína/ a nohy ma dlhšie boleli....mám dobrého obvodného lekára a vie že nie som hypochonder 😀 ....on si urobil svoje odbery a vypísal výmenný lístok ku reumatologičke a ortopedičke....stihla som len prvú lekárku.... 🙂.....nezitistila nič vážnejšie a pre istotu mi nasadila meloxicam.....mne osobne sa veľmi uľavilo.....ráno som vstávala vyspatá a bez bolesti......

oliverko5
autor
3. máj 2014

no ja ma caste zapaly dych.ciest a velmy casto beriem aj antibiotika...dr mi povedala ze keby sa to nezlepsi zobere mi krv a podla toho sa uvidi...ja len dufam ze ma to prejde lebo doktorov mam dost furt nieco...dakujem za odpoved a skore vyliecenie prajem.
@sendy182