Bolesť hlavy po cisárskom

5. apr 2024

Ahojte dievčatá. Som po cisárskom dva týždne. V poslednej dobe cca 4,5 dní má každý deň bolí hlava , mali ste to ? Sú to hormóny či čo ?

juliacenc
5. apr 2024

Mozu byt. Alebo aj unava, vycerpanie, ak malo chodis von, dehydratacia

trgypadl
5. apr 2024

Ahoj,nemala si spinal?

autor
5. apr 2024

@trgypadl ahoj áno mala, keď som ležala v nemocnici bola som zrejme nadopovana tam som bolestí nemala e od kedy som doma to je skoro každodenná bolesť

trgypadl
5. apr 2024

Po spinály byvaju casto bolesti hlavy,aj si nieco davas od bolesti?dolezity je aj dostatok tekutin, pripadne kofein

autor
5. apr 2024

@trgypadl áno pijem veľa vody,kavu si dávam jednu za deň. Nechcem veľmi tabletky lebo to odsavam mliecko ale vcera som si už musela dať tabletku

trgypadl
5. apr 2024

Ked tak vyskusaj este jednu kavu navyse, lieky s paracetamolom mozes uzivat,keby bolo velmi zle obcas si mozes dat aj migrenal aj ked dojcis

katka5161
5. apr 2024

Chod na neurologiu

jamidea
5. apr 2024

Sice pred mnoho rokmi, kolegyna cisarskym rodila 2jicky. Potom strasna bolest hlavy a povedali jej, ze ved sa nemala 2hodiny vobec hybat, lebo bola znecitlivena...no ale neviem cim a to muselo odozniet. Len jej to zabudli povedat, ze nehyb sa.

tahomi
5. apr 2024

2 tyzdne po cisarskom spinal s bolestami hlavy nema nic spolocne. Postpunkcne bolesti sa objavuju do 24h, su typicke viazane na polohu a take “ine”.
Skor unava, krcna chrbtica, dehydratacia atd. Som anesteziolog.

autor
5. apr 2024

@tahomi ďakujem pekne za odpoveď. Na masáž krčnej môžem ísť asi nie ? Nemá to nič spoločné s cisárskym

katulienkax
5. apr 2024

@trgypadl lieky s paracetamolom su na bolesti hlavy na houby, skoro vobec nepomahaju, aspon nie na vacsinu boleti

trgypadl
5. apr 2024

@katulienkax houby nehouby aspon nejaka pomoc,ked pani dojci a nechce moc uzivat lieky