Bolesť hlavy dlhší čas

lucyka149
19. mar 2022

Najde sa tu este niekto koho boli hlava uz dlhsi cas?
Mna boli uz dva a pol tyzdna, zacala ma boliet asi dva tyzdne po prekonani covidu, bola som uz u neurologa kde ma hmatom chmatom vysetril prezrel vraj z jeho hladiska v poriadku , caka ma MR no az o dva tyzdne.
Hlava stale boli, su to neprijemne bolesti (divny tlak na temene hlavy vacsinou) obcas menej obcas viac….
Chcem sa spytat ako riesite prekonavate alebo co robite pri tychto neustupujuich bolestiach hlavy?
Dakujem 🙏☺️

diamond007
19. mar 2022

@lucyka149 švagor mal takto voči asi mesiac ho bolela hlava, mr nič neukázalo a prešlo to same

medina20
19. mar 2022

Asi tyzden po covide uz 4.den mam zavraty a piskanie,zalahnutie v usiach.. uvidime kedy to prestane,neviem ci to mam prikladat covidu co som mala alebo mam hladat nejaky iny dovod..

romanka_369
19. mar 2022

@lucyka149 som mesiac po druhom covide a hlava ma bolieva dost casto..uz sa chystam k lekarovy ze co dalej odporuci..boli ma vzadu tiez na temene a to od rana ako vstanem..vacsinou mi lieky od bolesti ani nezaberaju uz ked to fakt nejde si dam flektor a vtedy sa mi ulavi🤷..

luciajass
19. mar 2022

Aj ja som tak mala po covide. 3 týždne bolesť hlavy nonstop. Potom sa to zlepšovalo. Trvalo to 2 mesiace.

lucyka149
autor
19. mar 2022

@romanka_369 ani mne obcas lieky na bolest nezaberaju…najhorsie ze som z toho uz nevozna a v strese co mi je, obcas mi nechuti ani jest, dost som schudla… nikdy som nemala bolesti hlavy som z toho velmi nesvoja 😕

lucyka149
autor
19. mar 2022

@luciajass 2 mesiace? Fuu to je velmi dlha doba 🙊🙉 Aj si nejako liecila tu hlavu? Nejake liek,doplnky, …nieco?

luciajass
19. mar 2022

@lucyka149 nič. Dala som si tabletku,keď to bolo veľmi zle

romanka_369
19. mar 2022

@lucyka149 no ja mam tiez kvoli tomu tazke dni kedze som na materskej a tie dni su obcas fakt krute 🤦...mna zvykla bolievat hlava ked bola zmena pocasia a podobne ale nie takto..pri covide ma bolela nonstop asi 4-5 dni a od vtedy no snad kazdy druhy den..tiez by som chcela vybehnut na neurologiu a uvidim ci ma to posunie niekam..

luciajass
19. mar 2022

@romanka_369 neposunie

lucyka149
autor
19. mar 2022

@luciajass hej hej aj ja si dam az ked je to velmi neprijemne inak sa snazim bez 😕 ale uz ma to prestava bavit 😕

lucyka149
autor
19. mar 2022

@romanka_369 presneee…aj ja som na materskej ☺️ Niektore dni su ozaj krute .
Vies co ja som bola na neuro tento tyzden, iba sa ma spytala ako ma boli hlava ci mam ine tazkosti, popozerala ma a iba povedala ze to bude asi postcovidovy syndrom, to je vsetko 🤷‍♀️🤷‍♀️coz ja dufam lebo obcas uz mam toho vyse hlavu ze sa bojim ze to moze byt nieco viac. Preto ma kvoli mojim nepokojom poslala na MR 🤷‍♀️😕

romanka_369
19. mar 2022

@lucyka149 a tak snad nic ine to nebude..to je fajn ze ta poslala..aspon budes pokojnejsia 🙂..ale bolest hlavy bude musiet len prejst..

sasha10
19. mar 2022

@lucyka149
Mne hned lekarka pri covide dala lieky na riedenie krvi, že ak na bude veľmi bolieť hlava, a ucitim tlak tak si mam vziat aspon polovicku. Mne to pomohlo veľmi a skoro hneď. Nebrala som každý deň ale ak o 3 dni opäť tlak v hlave zas som dala polku a opäť lepšie. Mozno par tabliet za mesiac som si dala prešlo to. Hovorila ze ľudia majú hustejsiu krv, alebo sa môžu robiť zrazeninky.Dala to aj známym ich lekárka a tiež mali rovnakú úľavu potom. Moja skúsenosť...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanaam
19. mar 2022

@sasha10 zaujímavé. Mňa taktiež po kovide pobolieva hlava, vravíš riediť krv? Tak si zajtra urobím cesnakové maslo 😉

lucyka149
autor
19. mar 2022

@sasha10 mam doma anopyrin… to je na riedenie krvi ale nebrala som teda nikdy ma to nenapadlo a lekarka mi to nepovedala…len neviem ci si to mozem vziat ak som mala panadol na bolest dnes a plus guajacaran na uvolnenie svalstva🤔

karyyyn
19. sep 2023

@lucyka149 ako to prosím ťa dopadlo? Ja mám také isté problémy s bolesťami hlavy ako si písala ty. Čo ti zistili? Alebo ako ti to prešlo? Čo pomohlo?

lucyka149
autor
20. sep 2023

@karyyyn krcna chrbtica chodila som na rehabky

karyyyn
22. sep 2023

@lucyka149 ja tiež chodím ale zatiaľ nezaberá nič ani tabletky na bolesť. A na infúzie si nechodila?