Bolesť driekovej oblasti v noci

31. dec 2023

Ahojte. Trápi ma bolesť driekovej oblasti,ale len v noci . Keď vstanem tak ma celý deň nič nebolí. Má s tým niekto skúsenosti? Od čoho to môže byť? Ďakujem

certi
31. dec 2023

matracom

stanulienkat
31. dec 2023

Matrac a spanie na bruchu.

autor
31. dec 2023

@certi už som skúšala spať aj na inom matraci aj v obývačke,ale bolesť tam je stále

autor
31. dec 2023

@stanulienkat nespím na bruchu vôbec 😔

stanulienkat
31. dec 2023

Treba ti tvrdsi matrac. Respektive treba zacat cvicit, posilnovat chrbtove svalstvo.

autor
31. dec 2023

@stanulienkat skúsim nájsť nejaké cviky. Snáď to pomôže. Aj nad výmenou matraca uvažujeme. Len tá bolesť je taká čudná,cez deň vôbec nič. Keď si lahnem na chrbát vtedy ma to bolí najviac,tak akoby ma zvieralo zvnútra.

roja01
31. dec 2023

Ked som mala zapal oblicky, tak ma cez den nebolela, ale ako nahle som isla spat, tak vplyvom prehriatia v tej oblasti mi zacala velmi boliet. Vobec som nevedela spat, az po vyuzivani atb 10 dni mi to preslo. Takze aj takato moznost je.

autor
31. dec 2023

@roja01 ďakujem za odpovwď. aj ja som najprv na to myslela,lebo ma to bolí v tej časti kde sú obličky. Dala som si vyšetriť moč ,bol v poriadku. Neviem či aj tak môže byť tam nejaký zápal keď je moč v poriadku.

roja01
31. dec 2023

Pokial by to nebolo akutne, tak to tazko sama zistis. Davaj si oblickovy caj ako prevenciu. S praslickou rolnou. Neuskodi, skor pomoze.

autor
31. dec 2023

@roja01 skúsim aj to,ďakujem 😊🙏

janullienka111
3. jan 2024

@roja01 Dobry vecer, ake atb, ste brala? Dakujem

vlado5026
9. apr 2024

Mám presne to isté lieky nezabrali, ani chiropraktik nepomohol, crp ok moč ok jedine čo pomáha sú dlhé prechádzky a cvičenie trochu sa to po troch týždňoch zlepšilo už sa nebudim o pol 4 a bez flektora neviem zaspať ale vstávam o pol 6 uboleny a sem tam ešte zaspím. Tu je aj presný popis symptómov vyzerá to na zápal chrbtice https://sita.sk/bolest-chrbta-nepodcenujte-moze...