Bolesť členku bez príčin

dajulka01
2. jan 2019

Ahojte, potrebovala by som radu.. Už 2 deň mam neskutočnú bolesť v členku, netuším ani z čoho iba som si uvedomila že ma boli a ani sa ho nemôžem dotknúť... akoby bodavá bolesť, opuchnutý nie je... nikde som sa neudrela ani nebehala ani nič podobné... už som zúfala, nemôžem spať kvôli tomu. Dnes večer som si dala na to octanovú masť a obviazala anohu už ani nemôžem ju položiť na zem nie to chodiť... Stretli ste sa už s niečim takým ? Je to možné že som zle stúpila a tak to boli ? Za všetku pomoc a rady ďakujem 🙂

mijunik
2. jan 2019

@dajulka01 smer lekár. 🙂 Urobí sa röntgen, možno ultrazvuk a budeš vedieť, čo je príčina Tvojej bolesti. 🙂

sasesoe
3. jan 2019

@dajulka01 moze byt "len presileny" cize ak mas moznost lezat par dni (tyzdnov) s vylozenymi nohami, mohlo by to pomoct, ak nie, tak lekar, ak nic nezistia, daju ti aspon barly

pininka
3. jan 2019

@dajulka01 no ja som viackrát tak zle stupila a nešla nikde, veď prestalo bolieť a nakoniec raz taký výron že smer traumatológia a tam mi zistili starú zlomeninu chrupavky členka. Vôbec už nedržal, bolesti čím ďalej tým vacsie. Už som vyše pol roka po operácii, dosť komplikovanej, takže odporúčam nenechávať len tak a ísť s tým.

dajulka01
autor
3. jan 2019

@pininka práveže ja som ani neudrela ani nespadla ani nič podobné... Z ničoho nič ma akoby začal bolieť... Ale boli to neskutočne

pininka
3. jan 2019

@dajulka01 veď to,že mne sa to stalo dávno, už to musia byť roky, lebo celá zlomenina bola riadne obrastena, nikto nechápal že ma to nebolelo. Ale potom postupne to už začalo bolieť a ten členok už nebol taký aký mal byť.

katarinamarkova
3. jan 2019

@dajulka01 zápal...DNA....reuma....

khandus
16. sep 2020

@dajulka01 dobrý deň prajem.. Chcela by som sa opýtať co potom sla ste niekde alebo co vam pomohlo mam taki istý problém.. Nikde som sa neudrela ani nic a clenok ma boli mam ho trusku opuchnute ale nie velmi

dajulka01
autor
16. sep 2020

@khandus dobrý deň, pomohla mi octanova masť keď som si poriadne natierala a nohu mala v kľude a potom to prešlo 🙂

marienka57
23. nov 2020

Ja mám veľmi podobný problém a riešim ho už vyše roka. Bolesti sú čím ďalej väčšie, bolí celý členok z oboch strán až také pichanie. Ráno sa nemôžem postaviť ani na nohu, ale cez deň to rozchodím. Najhoršie je večer zaspať, neviem ako tu nohu uložiť.
Už som absolvovala rôzne rehabilitácie, bola som na rongtnene a nič. Musím ešte sa vypytať na magnetickú rezonanciu, ale zatiaľ mi lekári nepomohli a to som už bola aj na súkromnej klinike.

jarkapaba
9. nov 2021

@marienka57 Držím palce, tiež si tým prechádzam a zatial neviem najst riešenie. Ak Vam niečo pomohlo, dajte vedieť.

majuska111
9. júl 2024

@marienka57 dobrý deň, ako ste dopadla s tým členkom? Riešili ste to cez lekárov? Mam podobný problém, tak aby som vedela kde začať? Ortopéd?

dajulka01
autor
14. júl 2024

@majuska111 dobrý večer, keďže fórum je spred 4 rokov tak už si veľmk nepamätám ale neriešila som to cez lekárov. Prestalo to bolieť samo…octanova masť pomohla…zrejme som zle stúpila

majuska111
15. júl 2024

@dajulka01 ďakujem za info!