Bolesť chrbtice a únava

8. jún 2024

Ahojte, mám problém s chrbticou a začala som chodiť minulý týždeň v piatok na rehabky. Ale výrazne sa mi zhoršil stav. Každodenná bolesť hlavy na temene, na spánku a v záhlaví,
nízky tlak, tlak za očami, rozmazané videnie, permanentná únava, neschopnosť ani chuť niečo robiť , závraty, točenie hlavy a pocit na zvracanie a na odpadnutie. Pridala sa k tomu aj hrudná chrbtica, v noci som od bolesti nevedela spať a brala som tabletku na bolesť už tretiu noc. Keď ma nič nebolí je všetko fajn a mám energiu. S bolesťami by som len spala a nevládzem žiť. Čo vám pomáha? Inak predtým som chodila na rehabilitácie - mäkké techniky a rázovú vlnu do súkromného zariadenia. MRI hlavy v januári bolo v poriadku, MRI chrbtice ukazuje spodylózu, kyfózu, lordózu, opotrebenie, ale zatiaľ vraj bez nutnosti operácie. Máte niekto podobný problém? Alebo ste mali? Čo vám pomohlo? Už tretí mesiac som doma na PN a je to horšie a horšie.

siegi
8. jún 2024

Toto som mala aj ja potom ako som zacala pred 2 mesiacmi cvicit. Bez energie unavena zhorsena bolest chrbtice zavraty kazdodenne nevolnost. Terz sa to po pravidelnom kazdodennom cviceni zlepsuje ale este stale su zle a horsie a dni 😊