Bolesť chrbta po cvičení

10. máj 2022

Ahojte, pred mesiacom ma po cviceni rozbolela jedna cast chrbta, bolesti trvali 2 tyzdne. Tyzden som bola ok, teda 10 dni a zacvicila som si 20 min na brucho. O den som opat citila chrbtat v rovnakej casti ako predtym a bolesti sa stupnuju. Mam obavy ze zas to budem liecit 2-3 tyzdne. Moze to byt nieco so svalom alebo nedajboze priznak toho ze je problem s platnickou ? Bolestive miesto je pod lavou lopatkou smerom dole cca do stredu chrbta.
Dakujem, ak mate podobne skusenosti

lejusinka
10. máj 2022

Necvicis technicky spravne, najdi si poriadneho trenera ktory ti ukaze ako spravne cvicit a chrbat nebude boliet 😇

autor
10. máj 2022

@lejusinka dakujem, predtym som bola cvicit na skupinovke , teraz len doma zopar cvikov ale aj tak bolesti :/ rozmyslam fakt nad trenerom co na mna da pozor 🙂

lejusinka
10. máj 2022

Staci na jeden - dva treningy…na skupinovke si to neodsleduje ten trener…a aj na nete vacsinou ti co predvadzaju cviku si dost mimo technicky

della7
7. júl 2022

ak by si hľadala trénerku, tak odporúčam ženské fitko Fit Spot v BA, mám osobnú skúsenost 🙂 šikovné trénerky, ktoré vedia dať dokopy aj chrbticu, individuálny tréning stojí 20e (v cene máš už zahrnutý aj vstup do fitka), prípadne ak nie si z BA, tak sa dá aj online tréning, pripájam link na web trénerky https://www.poddoformy.sk/referencie/