Bolesť chrbta na ľavej strane. Môže ísť o zápal obličky?

marcela305
23. mar 2019

Som zúfalá . Chcela by som vedieť či môže ísť o zápal obličiek ak jediný príznak je bolesť na chrbte na ľavej strane .

janinah
23. mar 2019

BEz vyš. ti to tu nik nepovie.

miska0948
23. mar 2019

Ja keď som mala zápal obličiek tak ma bolela ľavá strana akoby som mala svalovku, pri nádychu ma tam pichalo akoby pod rebrami, ja som to ničomu nepripisovala som si vravela že to prejde, tak to trvalo asi 2 týždne .. pichalo, pobolievalo ale nič hrozné, až kým neprišla "krásna" nedeľa večer, ja 40-tky horúčky, nič nepomáhalo , na druhý deň u doktorky že mám zápal obličiek.. dala mi antibiotiká ktoré som samozrejme vyzvracala tak zle mi bolo a nakoniec som skončila v nemocnici .. čo z toho vyplýva ? Ak máš také podozrenie utekaj k dr 🙂 zoberie ti moc a budeš vedieť 🙂 za to nič nedáš 🙂

lucyluv
23. mar 2019

Obličku mi Dr vyšetrovala tak, že mi na miesto kde je oblička poklepkala tak silnejšie, že či to boli. Lebo mala som vtedy zaseknutý kríze, ale nemohla vylúčiť ani obličku.

marcela305
autor
23. mar 2019

Prestalo ma to bolieť ako som prišla domov a šla si ľahnúť v leze ma to neboli vôbec

ukulela
23. mar 2019

@marcela305 ako pisa lucyluv - aj mne oblicky doktor vysetroval tak, ze poklopal po chrbte, ci to boli. ale ak mas silnu bolest, chod k lekarovi, teda najneskor v pondelok.