Bolesť chrbta a jednej nohy

esterka1234
26. aug 2024

Ahojte všetci pomôžte mi neviem si rady stále mám bolesti chrbta a jednej strany nohy som operovana chrbticu mám v sebe tytan srubi po celej chrbtice mám Titan pred 15 rokmi som bola operovana prvý krát potom ešte raz som bola vibrat polovicu a polovica vomne ostala a otedy trpím lebo mám v sebe sruby mám nesmierne bolesti neviem či sa mám dať operovať či stim súvisí to všetko neviem čo mám robiť bojím sa že ostanem na vozíku ďakujem za každú odpoveď

gemerka17
26. aug 2024

@esterka1234 otázka je ako často cvičíš do dňa a rehabilituješ už operovanú chrbticu. Keďže už máš problémy tak dlho, tak po správne prevedených cvikoch cvičených deň čo deň 15 rokov by si nemala mať také neznesiteľné bolesti.

esterka1234
autor
27. aug 2024

@gemerka17 to je tak že necvicim ani nerehabitulujem práve že nechodím vôbec po doktorov ale až teraz som objednaná na neurológio a môj doktor povedal že určite tam bude operácia ale to ho sa najviac bojím lebo viem že nebudem môcť chodiť vôbec alebo na len na dobu určitú amam 3 deti a stoho dve male

gemerka17
27. aug 2024

@esterka1234 neviem či ti mam na to niečo odpísať. Ale úprimne tvoje bolesti a problémy bude len a len väčšie s takýmto prístupom.