Bolesť chrbta

nikita1109
11. okt 2024

Ahojte, priateľa boli asi dva týždne chrbát , nie intenzívne ale boli, včera stým bol u doktorky, a pichla mu dve injekcie ,mal pocit že sa mu to uvoľnilo . No dnes stal s bolesťou chrbta a krížov, tak sa chcem spýtať že či neviete či to je len normálny prejav tých injekcií že unikajú alebo čo, alebo je za tým iný problém? Ďakujem

luccija
11. okt 2024

@nikita1109 to bol len obstrek, ktorý účinkuje pár hodín.Ked má niečo seknute potrebuje ďalej lieky, vysetrenia...

nikita1109
autor
11. okt 2024

@luccija ďakujem pekne

cukroska
11. okt 2024

@nikita1109 Mňa bolí dlhodobo a príšerné bolesti Uz som hotová. Ale u nás sa normálne na neurológiu skôr ako o dva tri mesiece nedostane človek .A k súkromnému sa mi zase nechce,Keďže naposledy cca na jar som po 150 eur prestala aj počítať..a na rehabky o tri mesiace. Tak som sa nato vykašľala a neskôr to prešlo. Bolí ma furt,ale ke rozdiel v bolesti. Tetaz si dávam to čo mi aj neurológ predpísal Aflamil a flector. A masáž som.si zaplatila. Celé zle..

nikita1109
autor
11. okt 2024

@cukroska ďakujem ti

rozculena
11. okt 2024

@nikita1109 fyzioterapeut

yoxinka
11. okt 2024

@cukroska
@nikita1109
A cvičiť ste neskúšali???? Nie tie tie trápne rehabky v slovenských nemocniciach. Dobrý fyzioterapeut a tréner. Mne cvičenie vyriešilo 90% bolestí chrbta a to mám chrbticu ozaj že “na kašu”.

cukroska
11. okt 2024

@yoxinka Áno skúšala. Ale nevládzem popri práci v závode,domácnosti Ale strečing mi pomôže na chvíľu uľav od bolesti a skoro som zabudla. Mne pomôže ležať na koberci proste na rovnej ploche. Každý večer ro robím inak by som ani zaspať nemohla. Veď toto cvičenie...rp nie je moja zrovna silná stránka doma. Skôr bicyklujem.