Bolesť chrbta

11. máj 2023

Mali ste niekto bolesť chrbta a keď ste začali cvičiť vám to zmizlo? Dnes som zistila, že nedokážem už urobiť mostík 😢 teda keď ležíte na zemi, pokrcite nohy v kolenách a dvihnete zadok. Kedysi mi to prišiel až smiešno ľahký cvik. Po chorobe pred 3 mesiacmi, kedy ma veľmi boleli kríze, sa mi to stále nedalo úplne do poriadku. Dnes som sa teda hýbala hore priam v mm-etrovych pohyboch. Už keď som sa rozhýbala, dalo sa mi hýbať hore dolu. Ale vydesilo ma to. Bojím sa, že či sa to ešte fixne niekedy keď budem pravidelne cvičiť, snáď by sa malo. Mali ste niektorá niečo podobné?

lindusss2016
11. máj 2023

To, co si opisala, ale nie je mostik. Na ten treba zdvihnut aj ramena a hlavu. Tak teraz neviem, ci nezvladas mostik, alebo ani len ten lahucky cvik, ktory si opisala 🤷 tiez neviem, kolko mas rokov, aku telesnu kompoziciu a pod. Kazdopadne musis posilovat stred tela. Co konkrente ta boli a kde je problem, tazko sudit z toho popisu, ale ak to chces rozobrat, napis mi ss. Som lektorka jogy a maserka, chrbtom sa venujem v podatate stale 😃

autor
12. máj 2023

@lindusss2016 tak našla som na nete, že sa to volá mostík, hej ten jednoduchý cvik, kde sa dvíha iba zadok. Napíšem Ti, ďakujem 🙂