Bolesť chodidiel

17. sep 2023

Ahojte prosipm vas o radu skor ako zbytočne ist k lekárovi. Včera som bola na jarmoku a postupne ma zacali bolieť chodidla ale povedala som si, že to je nič lebo som bola od rána na nohách v robote..nejak som sa večer docupitala k auto odšoférovala a vyšla dom po pol hodine v aute a ledva som prešla pár metrov k dverám..dala dolu boty a s bosá som si išla pre papuče..taká bolesť jak nikdy mala som opuchnute obe chodidla ako je 3 a 4 prst na nohe, teda resp. Pod nimi ako je ten “vankúšik”..rýchlo som si to natrela ibalgin gelom…ráno bolelo ale do obeta do nejak prešlo, chodiť viem..a teraz mi opuchol ľavý špic na jazyku a citím aj pri prehĺtaní že aj čapík mám opuchnutý…teraz som bola vyše týždňa chorá..klasické prechladnutie..už som fit a zrazu toto… niesom tá, ktorá ide hneď goooglit a uverí hneď že mám rakovinu lebo ma boli čo ja viem..lakeť..ale našlo mi mortonov neurinóm…podla fotky je to predne to miesto, kde mi to opuchlo..prosim poraďte co robiť

autor
17. sep 2023

Prepáčte za preklepy normalne ma to už teraz tak dostalo že si to už po sebe ani nečítam😢

deti95060810
17. sep 2023

k lekárovi? a s čím prosím ťa.... 🙄

autor
17. sep 2023

Tak neviem či má byť človek v klude keď mu od rána postupne začínajú opuchať veci…pytam sa slušne či niekto nemá nahodou s tymto skusenost

simsalabim
17. sep 2023

Pldla mna ak puchne v ustach sliznica a jazyk, treba ist na pohotovost. Ved to moze branit v dychani.

erickatt
17. sep 2023

Uvidis, ak sa ti pohorsi chod na pohotovost, hlavne ked ti puchne pusa. Ak vydrzis do rana, hned k obvodnemu

seahorse27
17. sep 2023

To prechladnutie mohol byt covid, citala som presne o takychto priznakoch u niektorych ludi. Malo by to same zmiznut. Ak sa to nebude zlepsovat, chod k lekarovi.

autor
17. sep 2023

@seahorse27 uff no moze byt..lebo to bolo také cudne prechladnutie..bodaj by to preslo

autor
17. sep 2023

Ďakujem vám hadam to prejde nejak..aspon trosku ste ma upokojili

elmivelmi
17. sep 2023

No chod k lekarpvi na ysetrenia krvi.Ono to moze byt rozne.Vies moze to byt kadeco a nemusi to byt nic.Napriklad sjorgenov sundrom sa u jednej zeny prejavil opixjom jazyka.Ja by som asi sla k lekarovi aspon na zakladne vys a ona Ta uz nasmeruje.Smad to ale aj rychlo prejde tak ako to doslo.