Bolesť celej nohy

wewa9
9. feb 2019

Dobrý deň vsetci, potrebujem poradiť. Z ničoho nič ma začala boleť pravá noha , ale nie je to silná bolesť. Neviem presne opísať tu bolesť ale strieda sa raz cítim bolesť v kolene, raz v stehne inokedy zas v dolnej časti hohy v členku aj v boku asi bedrovy klb a včera ale len jeden den aj v krížoch na jednej strane. Trvá to už piaty deň. Čo to može byť? Za odpovede veľmi pekne ďakujem.

milus777
9. feb 2019

Mohla by to byt aj tromboza alebo aj od chrbtice. Mna zvykne tak pobolievat ked mam zlu obuv. Neuzivas hak, niesi tehotna, po operacii? Vtedy je zvyssene riziko trombozy....

wewa9
autor
9. feb 2019

@milus777 ahoj, nie ani jedno z toho. Parkrát som bola behať ale naposledy týždeň predtým ako ma to začalo bolieť. Chrbtica ba bolieva ale hore medzi lopatkami. Nemôže to byť daky nerv seknutý?

milus777
9. feb 2019

@wewa9 urcite moze. Mna bezne takto noha pobolieva. Ak nesplnas rizikove faktory tak tromboza je malo pravdepodobna. Ak by ti noha aj opuchla alebo sa na nej zvyraznili zily tak treba k dr... Uvidis ako sa to vyvinie. Drz sa

wewa9
autor
9. feb 2019

@milus777 ďakujem 😊

wewa9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marticka85po
10. feb 2019

@wewa9 môže to byť kľudne problém s krížovou platničkou. Alebo aj zapálený sedací nerv. Prešla som si tým a oba mali podobné príznaky.

element05
19. júl 2022

@wewa9 ahoj, mozem sa spytat ako si vtedy dopadla s nohou? Mam podobne bolesti ako opisujes a sono vylucilo trombozu. Dakujem