Bolesť celého tela a zimnica

katarina40
17. mar 2018

Ahojte chcem sa opytat uzivala som antibiotika na tyzden mi bolo fajn a dnes ako keby ma presiel parny valec bolest celeho tela zimnica proste nanic uplne som ale replotu nemam poradte nieco ucinne dakujem😞😞😞

katharines
17. mar 2018

Ahoj, skus si rozmixovat surovu cviklu s jablkom a zazvorom. Mozes pridat citron a vypi cca 2x denne. Vit D3. Este si kup tinkturu, alebo tabletky z kapucinky a doplnaj probiotika. Mozes pridat aj viacej, ako je odporucane na krabici. Vela zdravia.

katarina40
autor
17. mar 2018

@katharines jeeej dakujem veelmi pekne urcite vyskusam lebo som zufala normalne ztoho...

katharines
17. mar 2018

@katarina40 este mozes pit caje: zazvorovy, bazovy, lipovy na zahriatie. Na imunitu echinaceu, ale len 2 tyzdne a hlivu.

katarina40
autor
17. mar 2018

@katharines ahaa vyborne idem skusat dakujem😊

nekkka
18. mar 2018

@katarina40 mne pomohli probiotiká lactoseven (1x denne) a jablčný ocot v tbl.+chróm, vit. C a vláknina tiež 1x denne (lebo piť jabl. ocot som odmietla) 🙂

katarina40
autor
18. mar 2018

@nekkka lactovesen to mi nieco hovori no za vyskusanie nic nedam dakujem pekne

rainee
3. nov 2019

Ahojte ja som mala posledné 2 noci strašnú zimnicu, svalové kŕče a bolesti kĺbov, nevedela som vstať z postele. Bez horúčky, chorá tiež nie som. 2 hodiny má vkuse triaslo. Môže to byť únavou a vyčerpaním? Cez deň sa ledva pomocem po byte, tak ma to vyčerpalo. Snáď to nebude nič vážne.

katharines
3. nov 2019

@rainee mozes mat chripku. Ak sa ti da, vezmi si horcik, vit D, vit C. Vela pi a odpocivaj.

katharines
3. nov 2019

@rainee a ak si nemala horucku, to moze byt aj ktovieco. Ale odpocinok je nevyhnutny.