Bolesť celého chrbta

11spido11
30. aug 2024

Ahojte. V apríli tohoto roka som riešil bolesti brucha a chrbtice. Prešiel som si od základných vyšetrení až po MR, Endosono, gastroskopia. Na nič sa neprišlo. Záver podľa gastra bol že zrejme chrbtica. 3 mesiace bolo celkom fajn v rámci možností no posledné 3 týždne sú katastrofa. Boli ma chrbát ale že celý od lopatiek až po zadok. Najviac celé bedrá, driek a boky až do brucha to striela. Neschudol som, jest mi chuti stolica je taka striedajúca sa. Potím sa dosť a mam pocit ako keby moje telo s niečím bojuje s nejakým vírusom alebo chorobou. Bol som u Dr brala mi krv na krvny obraz a pečeňové testy. Všetko v norme. Ďalej moč tiež v norme. Ja už neviem kam ísť. Na gastro mi dal termín na november. Nejde mi do hlavy ta bolesť chrbtice únava potenie. Boli celá no bolesť je ako keby striedava. Nejaký čas to boli viac pod lopatkami a potom to tam ústupi a začnú bolieť neskutočne bedrá driek. Nestretol sa niekto s niečím podobným?

micusa2222
30. aug 2024

@11spido11 zvykne bolieť aj keď bojuješ s depresiou,,môže hocikde vystreliť...

11spido11
autor
30. aug 2024

@micusa2222 neviem ako sa depresia prejavuje, nemyslím si ze mam depresiu. Ano strach ako taký mam lebo už fakt neviem co mi to spôsobuje.

zlatican
30. aug 2024

Vyskúšaj condrosulf. Zaberá na bolesti kĺbov.

laura164
30. aug 2024

Aký máš tlak a pulz v kľude?

11spido11
autor
30. aug 2024

@laura164 tak to neviem. Mal som robene aj EKG, vraj všetko v poriadku. Prečo?

lilizzachy
30. aug 2024

@11spido11 mne na bolesti pomahaju rehabilitácie, cvičiť a masáž tak vyskúšaj 🙂

zlatican
2. sep 2024

Daj sa vyšetriť a urobiť testy u imunoalergológa a reumatológa.