Bolesť brucha vľavo dole

29. feb 2024

V sobotu som si dala teply kupel. Asi pol hodku potom ako som vysla z vane ma zacalo boliet v boku na lavej strane a zacala som citit aj taky tlak vlavo v podbrusku. Na druhy den ma striedavo bolelo v lavom boku a tupy tlak nadalej aj v podbrusku. Skusila som si len tak prehmatat pobrusko. Neviem ci to mavam stale ale citila som tam nieco tvrde, raz bolestive na dotyk raz nie. Tahalo sa to cca od lonovej kosti krizom smerom hore. Bok ma uz neboli ale to podbrusko citim stale. Nie je to ostra bolest ale skor tupa ako keby mi tam nieco zavadzalo. Stolica je normalna, mocenie tiez. Som 4 dni pred mestruaciou. Jeden den som mala zvysenu teplotu ale dcera je chora tak som si myslela ze asi od nej. Co by to mohlo byt? Ist s tym k dr ci este pockat? Dakujem

mia2906
29. feb 2024

Mňa bolievalo podbruško a našli mi cystu ...

hiloh
29. feb 2024

Ako by si popisala to tvrde co si si nahmatala?

autor
29. feb 2024

@hiloh hmmm, rozmyslam ze k comu to prirovnat. Nieco podolhovaste. Ako idem od lonovej kosti krizom smerom nahor k bedrovej, sa to postuone rozsiruje a je to viacej citelne a cim blizsie k bedrovej tym je to menej citit, a ked na to zatlacim tak to preskoci pod mojimi prstami a citim to v takom dlhom pase ako sa to hybe. Asi ako ked z plasteliny urobis dlhy slizik ktory je v strede sirsi. Ale nie stale to nahmatam