Bolesť brucha po trojdňovom zvracaní. Poradíte?

dragan233
29. jan 2016

Dobry den.
Minuly tyzden v nedelu 17.1.2016 som rano zvracal.Potom cely den nic az na vecer,kedy som zacal zvracat 1-2 krat za hodinu,nepretrzite az do stredy 20.1.2016.Potom to preslo.Ide o to,ze od vtedy mam stale bolesti v oblasti zaludka,ktore vystreluju az pod lopatky chrbatu.Brucho mam mierne nafuknute a na dotyk bolestive v oblasti zaludka.Pocas zvracania mi bolo robene,Ekg,sono,odber krvy a rontgen.Nic sa nezistilo.Mozete mi prosim Vas poradit,co mi moze sposobovat tie bolesti?Bolesti niesu stale,ale ustupuju a vracaju sa.Dakujem

jabadaba
29. jan 2016

smer lekar!

seahorse27
29. jan 2016

Moze to byt aj doznievajuca viroza, ale krce by mali postupne slabnut. Ak sa to nezlepsuje, resp, nabera na intenzite, tak pohotovost...aspon telefonicky a oni uz poradia, co robit.

helenanovakova
29. jan 2016

niečo alebo niekoho v tvojom živote nedokážeš prijať alebo stráviť, od niečoho alebo od niekoho sa nedokážeš oslobodiť. máš podvedomý strach. zisti z čoho a zbav sa ho. nauč sa prijímať život s ľahkosťou, nauč sa spracovávať nové myšlienky a potom bude tvoj žalúdok fungovať výborne.

katrin21
29. jan 2016

moze to byt gastritida, zapal zaludka.. bolest moze propagovať do chrbta pod lopatku.... potvrdit ti to moze asi len gatrosonda, ale na tu sa zvycajne caka, tak sa objednaj...
Zaludok je inak vyssie, ako si vacsina ludi mysli ... zacina hned pod srdcom prakticky , dole pod rebrami je uz len spodok...
Zatial si daj dietu, nic mastne, nic mucne kysnute, skor lahke jedla , nemastne....
Suhlasim aj s helenou - zaludok znamena, ze v zivote nevies nieco stravit... nieco ta trapi a nevies, co s tym, nevies to spracovať...moze to byt strach z niecoho ...

simca06022011
29. jan 2016

Obvodakom sa daj poslat na tasyro ak to neprejde... Ale to kludne mize byt gastritida, alebo len podrazdeni zaludok/zlcnik a prejde to. Ko, sono a spol by iz mieco nasli ak by to bolo vazne... Cize menej sa sledovat a relax ;) setriacu stravu samozrejme

betina13
29. jan 2016

ak ťažkosti naďalej trvajú, je vhodná kontrola lekárom, kt. ťa dosť pravdepodobne odporučí na gfs vyšetrenie. zatiaľ si kúp v lekárni pantoprazol- dostaneš v lekárni navoľno- a začni užívať v dávke 40 mg ráno pol hodinu pred raňajkami, určite tým nič nepokazíš/na základe toho čo píšeš, to môže byť peptický vred/