Bolesť brucha po doužívaní antibiotík

7. júl 2024

Ahojte v pondelok som dobrala antibiotiká summamed veru sa tri dni jedna tabletka kvôli angine. Priznám sa že som si probiotiká dala asi len dva alebo trikrát. No a včera ma z ničoho nič začalo bolieť brucho naľavo úplne dole až ako vajeccnik aj pri chôdzi aj na dotyk aj v kľude dnes je to lepšie ale stále má to trochu boli plus má hrozne naduva a príde mi že to z toho lebo mi tam tak bubble...môže to byť ešte z tých ATB vraj pôsobia aj päť dní po dobrati. Mne pred asi rokom robili sono brucha lebo ma bolievalo a bolo to v pohode a v lete som bola na mr brucha teda pankreasu a vyšla dobre síce teraz ma to boli dole akurát mi tam vyšla divertikuloza mám pocit na čreve ale akože nič sa s tým nerobí ani nič a mám laktozovu intoleranciu a nedodrzujem moc diétu. Ale ja sa bojím rakoviny čreva babka kedysi čosi také vraj mala

pribinak
7. júl 2024

Probiotiká uzivas?

domka222
7. júl 2024

Nasadiť probiotiká

autor
7. júl 2024

@pribinak píšem že nie. Ešte som zabudla dodať že som schudla asi dve kilá a to sa vkuse skôr prejedan čiže si namyslam hneď rakovinu

januska12323
7. júl 2024

Probiotika nasadiť ako treba.

pribinak
7. júl 2024

Tak čím skôr probiotiká, inak aj malé decka vedia ze keď uzivas ATB tak treba aj probiotiká a presne z dôvodu ochrany zdravej črevnej mikroflory

Tak sup do lekárne a rýchlo si nejak kúp

autor
7. júl 2024

@januska12323 a môže to byť teda aj z antibiotík aj keď už ich týždeň neberiem?

autor
7. júl 2024

Ešte mám aj takú tmavšiu stolicu s hlienom zltym

zena666
7. júl 2024

Začni dodržiavať laktozovú dietu a bude po bruchabôli.

januska12323
10. júl 2024

Samozrejme, črevá sa musia dať dokopy