Bolesť brucha a krížov

natalinkaminisek
2. júl 2023

Ahojte mamičky. Poslednú menštruáciu som mala 13.6.2023. 10.1.2023 som porodila. Od porodu som nemala žiadne problémy bolesti nič. Ide o to ze mam ešte dosť dni do menštruácie a mna 2 deň boli strasne brucho na menzes a aj krize. Mam sa obávať nejakých zdr problémov? Alebo je to normálne keďže som po porode a upravuje sa to cele? Ďakujem za rady 🙏

hipuska
2. júl 2023

@natalinkaminisek ako vieš, že máš dosť dní do MS? Ťažko povedať, kľudne sa môže blížiť prvá. Počkaj 2 dni, ak sa to zhorší smer lekár

katarinka89
2. júl 2023

@natalinkaminisek neprehľadné si to sformulovala: pôrod bol 10 januára a prvá menštruácia po pôrode 13 júna. Napríklad môžeš byť aj tehotná.....co ty nato ?

natalinkaminisek
autor
2. júl 2023

@hipuska nie je prvá mam menzes normalne od šestonedelia 🙂

natalinkaminisek
autor
2. júl 2023

@katarinka89 no... asi som to zle napisala. Menstruaciu mam normalne od šestonedelia. Niekedy silnú ze ma par dni pred boli brucho. Niekedy slabšiu ze trva len 1 alebo 2 dni. Je to rozhádzané od porodu... ale nikdy som nemala od porodu taku bolest maternice ako mam teraz... menzes mi nechodi presne od porodu si to značím. A vždy mi príde o 2 3 dni skôr. Ale to baolest je naozaj taka ze chodím na WC ci nedostanem menzes a je tak neznesiteľná ze som včera aj dnes ráno musela dat tabletku na tlmenie bolesti. Tehotenstvo ma ani len nenapadlo a radsej ani nenapadá... 🙈