Bolesť brucha

izkaa
13. aug 2013

Ahojte, mam bolest vpravo od pupka, niekedy vystreli aj vyssie, ale zvacsia nizsie a hlavne v okoli slepeho creva, podotykam, ze slepe crevo uz nemam. IDe o taku ostru bolest. Minuly tyzden ma to bolelo tak dva dni, tento opat uz druhy den. Neviete mi poradit, co to moze byt?
Moze to byt aj z oblicky? Alebo aj vajecniky? Zenske problemy momentalne nemam..Ide o ostru bolest a mam pocit, ako keby to tam mam napate. Dakujem

zuzuliak1981
13. aug 2013

Ahoj Izkaa, ja mam tiez ten isty problem, netrpis nahodou na mykozy?

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
14. aug 2013

@ajkapajka1 prosim cislo do ip 🙂 dakujem

akiram
14. aug 2013

takúto bolest som mávala aj ja, niekedy som ani chodiť nemohla...spôsobovala mi to cysta na vaječníku...dr. mi doporučil nasadiť antikoncepciu, že sa po nej stratí ale po vysadení sa mi zas objavila, tak som si ju dala odstraniť a mam pokoj...

danuella
14. aug 2013

aj ja som mala tento problem. potom mi cysta praskla a mala som prisere bolesti- mysleli si ze je to slepak, ale krvne testy som mala ok. potom som chodila od dveri k dveram, az ma poslali na CT a tam to zistili. teraz sa mi to vratilo, v piatok idem k dr. myslim ze to bude opat cysta pretoze to boli rovnako- nieco ako keby som cely den zdvihala zavazie a mala ponatahovane vsetky svaly na pravej strane. bolieva to podobne pocas ovulacie ale to prejde za 1 den. teraz mam uz aj po menzese a nepraslo. tak uvidim

denka01
14. aug 2013

@izkaa aj ja si myslim, ze to bude cysta na vajecniku. To iste mala moja mama s bolestami ostala v nemocnici. Po 5dnoch jej vybrali slepak hoci mala negativnu krv a robili aj CT vysetrenie. Bolo to v zahranici. Teraz je na SK a ide na dalsiu operaciu cysti. Stale ma tie bolesti.

izkaa
autor
26. aug 2013

Bola som u lekara svojho vseobecne a vsetko v poriadku, aj krv, dal mi len lieky na bolest, trocha sa to utisilo, ale stale ma to pobolieva, ale mam aj problem, ze sa mi zhorsila stalica, mam ju taku redsiu...aj to moze byt z tej cysty?

zuzuliak1981
26. aug 2013

@izkaa to moze byt z premnozenej kvasinky

seraa
26. aug 2013

@izkaa

ahoj
ja to ma uz pol roka, je to slabucka bolest a tiez niekedy vyssie niekedy nizsiee a tak
uz som bola na sone, gynekolog, krv, moc, rozbor stolice vsetko ok
takze neviem a nechapem
moze to byt aj bakteria v mocov cestach, daj si urobit rozbor mocu ale ten mikrobiologicky
a skus pit vela vody, ja som pila 3 dni vela vody a trosku to preslo a to podotykam nemala som v moci nic ale akosi to preslo
dalej to moze byt celiatika, alergia na nieco ci nerv alebo aj zlcnik
ja uz tiez neviem co to je ☹ mna to ale neboli vela, slabo a sem tam
prvej budu vsetci od teba chciet gynekol. vyset. chod na sono

seraa
26. aug 2013

@zuzuliak1981

to sa neda len tak urcit a povedat

zuzuliak1981
26. aug 2013

@seraa neda, preto som napisala, ze moze