Bolesť bradaviek a užívanie Inofolicu

zuzanag1
18. aug 2014

dobrý den, od včera ma bolia bradavky, včera aj pod bruškom. MS som mala 25.6.2014
môže to byť aj tým, že týžden užívam Inofolic?ďakujem

cerez
18. aug 2014

Bolia ťa bradavky lebo si tehotná, nie?

zuzanag1
autor
18. aug 2014

@cerez tehotenský som si robila na začiatku augusta a bol negat

stellamaris
18. aug 2014

@zuzanag1 skus este otestovat a ked nic,odporucam ti brat Mastodynon,prave na taketo bolesti vyborny.Inofolic obvykle toto nesposobuje,sama ho beriem....

monika123654
18. aug 2014

na zaciatku augusta to bolo skoro na test si myslim skus si urobit test neskor mozno tak dva dni pred ocakavanou mrchou ale este ani vtedy ty nemusi vyst poz....... ja mam podobne priznaky bolest prs a bradaviek a taktiez pichanie v podbrusku,a este k tomu unava ..... skusala som si tiez uz robit test ale negativny skusim si ho urobit opet az tak dva dni pred mrchou ale v ten den 🙂 a uvidime

zuzanag1
autor
18. aug 2014

@monika123654 lenže mávam nepr cyklus, akosik stále nič mrcha neprišla, chodí nepravidelne, ale nemeskava tak dlho. zaj kúpim test, a budúci týžd asi ku gyndovi

monika123654
18. aug 2014

a ako dlho ty asi meska?vask zabehni do lekarene a kup testik a daj nam potom vediet ako si dopadla drzim palce 🙂

zuzanag1
autor
19. aug 2014

@monika123654 naposledy som mala 25.6 a od vtedy nič.

cerez
19. aug 2014

@zuzanag1 Ak máš nepravidelný cyklus, urob si test neskôr. To som mala aj ja pri prvorodenej. Najlepšie by ti bolo zájsť k ženskému dr., nech ti vezme krv.

jonka88
20. aug 2014

@zuzanagl
Ahoj, v prvom mesiaci ako som užívala inofolic ma takisto neuveritelne boleli bradavky a mala som asi 10 dní trvajúce bolesti vľavo v podbrušku - bolesť ľavého vaječníka, ale tiež to bola neuveritelná bolesť pri každom kroku, sadaní, vstávaní, asi nonstop. Inofolic som brala hlavne na úpravu dlhých cyklov a ovulácii ani mesiac a pol a podarilo sa mi otehotnieť 🙂

zuzanag1
autor
21. aug 2014

@jonka88 ahoj, dakujem za odpoved, uvidíme či sa mi podarí, zmenila som dnes gynekologa, novy bude riešiť problem s vytokmi, bral mi kultivaciu, a nasadi podla vysledkov liečbu.
tak dúfam, že sa mi to tiež podarí a otehotniem

jonka88
21. aug 2014

@zuzanag1 treba trpezlivosti a pozitívneho myslenia...ja som ho síce veľa nemala, myslela som si že to tak ľahko nepôjde, ale vďaka Bohu (a inofolicu :D) podarilo sa 🙂 tak držím palce 🙂