Bolesť a pichanie v podbrušku

karolinava
28. máj 2016

Baby prosím mal niekto s týmto skúsenosť? Už dlhšie asi tak 3 mesiace pocitujem dole v podbrušku na ľavej strane ako keby vaječník,neviem také pichanie (bolesť) niesom tehotná...pocitujem to stále,bez ohladu nato či mám menzes,či pred a či po,proste mám tam nepríjemné pichanie,ale len na tej ľavej strane,už som aj objednaná k lekárke ale až neskôr kôli obsadenému termínu a do vtedy som zvedavá čo to môže byť...len tak sa pýtam vás,či to niektorá z vás mala a pocitovala,čo to bolo?! ďakujem

gaaaa
28. máj 2016

@karolinava Ja to mám teraz,dnes idem už skapať tak ma to pichá a bolí a mám cystu na pravom vaječníku a za týžden idem na opku,dufam že bude už pokoj.

karolinava
autor
28. máj 2016

@gaaaa a ak aj mne zistia cistu tak dr.to hned rieši operáciou? či mi najskôr skúsia nasadiť inú liečbu,ako lieky antibiotika a tak??? nerada by som hned išla na operáciu...

gaaaa
28. máj 2016

@karolinava Nie,nasadí ti liečbu.U mňa sa to rieši už 3 roky a už nič nezaberá a posledný polrok sa to uz nedá vydržať.Väčšinou keď je cysta dr.nasadia injekcie.Záleží,aká je cysta.Jedna zmizla aj bez liečby cez menzes a táto ma nechce opustiť,tak ide von aj s vajecnikom ☹

usmiateslniecko
28. máj 2016

@karolinava Ja som to mala tiez, isla som ku gynekologovi spravil vysetrenia, sono vsetko v poriadku. Predpisal mi atb.vraj moze ist o skryty zapal. Po liecbe bolest ustupila, teraz ma to boli mozno jeden den v tyzdni ale nie tak intenzivne. Vravel, ze pokial to boli intenzivnejsie vlavo tak to moze byt aj nieco ine ako gynekologicky problem.

karolinava
autor
28. máj 2016

@usmiateslniecko mna to bolí skôr tak dole ako keby priamo vaječník ale hlavne to pichanie pocitujem ked som v klude ked ležím,alebo sa v noci na tu bolesť prebudím,ked sa pohybujem tak to ani necítim....beriem antikoncepciu a myslím,že tieto problémy mi začali od vtedy,ked som ju nebrala nemala som takéto problémi...do toho mám aj špinenie....ale manzes mam pravidelný,vela žien uvádzalo,ktoré mali takéto problémi,že mali nepravidelný menzes,ale s tým problém nemám,len to pichanie a špinenie dosť mávam až také stopy po krvy...

usmiateslniecko
28. máj 2016

@karolinava no mna to tiez bolelo uplne dolu akoby vajecniky a tiez viac vlavo. Bolelo ma to cca 1mesiac a aj tak sa mi blizila preventivka tak som sa objednala. Vybrala som 2balenia atb. a je lepsie, aj ked to obcas este boli ako som spominala. Tiez ma to bolievalo aj ked som bola v klude, v noci hocikedy. Ine problemy ako spinenie, nepravidelny cyklus nastastie vobec.

macka111
26. jún 2019

@gaaaa ahoj ako dopadla ta operacia prestalo to potom pichat? Nasli ti nieco? Ja mam pichanie vlavo ale to je des...

gaaaa
26. jún 2019

Ahoj.Ako?Tak že ma z operačky poslali domov a neoperovali ma.V 2017 som skončila v nemocke opäť 6 dní lebo jedna mi praskla mala som tekutinu v bruchu samozrejme ma neoperovali zasa tak som išla na Sliač.A mám opäť cystu na tom istom vaječníku naposledy mala 3.5cm.Mna pichá aj cysta a mám veľa zrastov tak aj tie.Je to hnusná bolesť

kikina84
24. júl 2020

@karolinava ahoj,mozem sa spytat co ti zistili? Dakujem

stanislava08
5. jan 2021

@karolinava ahoj, ja mam to iste. Viem ze to už je dávno co si písala ale teraz hľadám. Na nete info ohľadne toto a toto mi vybwhlo