Bolesť a pichanie pŕs v horných častiach

lussianka
7. dec 2015

Ahojky maminy, chcem sa opytat, ci uz mala niektora z vas takyto problem. Asi pred skoro 2 mesiacmi ma strasne boleli cele prsia a nevolnosti, pichanie v podbrusku a viac tehotenskych priznakov. Stale pocitujem nevolnost a tehotensky test vzdy vyjde negativny. Menzes iba 2 a pol dna ale uplne slaby, taky som nikdy nemala, vacsinou mavam 5-6 dni.Bola som uz aj u lekarov, ale kedze zijem v zahranici, nedavali tomu akusi velku pozornost. Hlavne mi zacalo akoby tvrdnut brucho a bolesti v panvovej oblasti. Potom bolest presla do pravej strany viac menej a mali sme podozrenie na slepak, ale to vylucili a poslali ma domov. Mala som este take bolesti raz v pravej strane, potom na lavej, niekedy som nevedela urcit na ktorej to vlastne boli. Ale mala som bolesti aj akoby v zaludku a pod rebrami. Uz som bezradna vsetky priznaky ako tehotenstvo a test negativny. Ale co ma najviac trapi je bolest prs, predtym som mala asi 4 dnovu neznesitelnu bolest celych prs a potom to bola bolest viac menej v hornych oblastiach ku podpazusi a ked lezim niekedy akoby ma tam nieco pichalo. Nemate niektora z vas podobnu skusenost???
Vopred vam dakujem 🙂

limetka69
7. dec 2015

Mňa tak boleli prsia keď som otehotnela. Hore akoby dekolt a zboku pod pazuchami. Snažíte sa o bábätko? My keď sme sa začali snažiť totálne mi zblbli hormóny. Každý mesiac slabá ms, čudné pocity.... A nemyslím si že to bola psychika, pretože som to nechcela silou mocou. Ale telo ako keby samo seba klamalo. :D

lussianka
autor
7. dec 2015

@limetka69 Presne aj ja tak mam dekolt a aj zboku pod pazuchami, no my sa snazime, ale zas nejde o zivot. Len by som rada vedela, co je so mnou, lebo uz si pripadam ako hypochonder :D

limetka69
7. dec 2015

@lussianka ani ja som sa extra nepozorovala, ale telo bolo zmätené z toho všetkého, nechápem tomu. Mala som cyklus ako hodinky a keď sme sa začali snažiť všetko bolo divne, cyklus narušený, slabá mrcha, čudné to bolo celé 🙂