Bolesť a pálenie nôh - po pár krokoch si musím sadnúť.

nikolet3258
26. máj 2019

Ahojte. Prosím vás neviete mi poradiť?
Začalo to akoby iba citlivosťou kože na pravej nohe (stehno) a potom ma v ňom strašne páli až to bolí. Neurologicka ma poslala do nemocnice s tym že mam zníženú citlivosť v nohe a bolesť mi prešla až do krížov (na MR chrbtice nič nezistili).Postupne to prešlo aj na druhu nohu tiež iba do stehna.Dnes som sa zobudila prešla par krokov a už som si musela sadnut. V nemocnici mi to hneď začalo aj v lavej ruke (predlakti) ale tam to nikto neriešil.

danajahotkova
26. máj 2019

@nikolet3258 mali by ti urobiť MRI mozgu a aj EEG mozgu, aby sa vylúčila nejaká chyba.

sta0
26. máj 2019

@nikolet3258 a bola si už so správou z nemocnice späť u neurologičky? Určite žiadaj vyšetrenie, prípade ešte k ortopédovi.

nikolet3258
autor
26. máj 2019

Na EEG mozgu som bola cca pred pol rokom a tam mam ist na konrolu tak za 5-6 tyzdnov.
Ano bola som uz so správou u neurologicky ta so slovami povedala ze to chce rehabilitaciu lebo tam nic nenašli a hotovo. Len mne je doslova do plaču ako ma to páli a bolí.

sta0
26. máj 2019

@nikolet3258 a skúšala si na aspoň nejaký krém/gél, či Ti neuľaví od bolesti? Už si sa bola objednať na rehabilitácie?

nikolet3258
autor
26. máj 2019

Neskúšala, no je divné že je to čím ďalej horšie a hlavne že mi to neostalo iba na tej jednej nohe kde mi to začalo. Bola som raz na rehabilitáciu u súkromného fyzioterapeuta ten mi to nastavil raz do týždňa a rieši iba chrbticu.

sta0
26. máj 2019

@nikolet3258 to som Ti akurát chcela napísať, že ak máš vo svojom okolí fyzioterapeuta, prípadne chiropraktika, skúsiť či by Ti nevedeli pomôcť. Ja poznám jedného vynikajúceho, ale je z LV, neviem odkiaľ si Ty. Môže to byť z chrbtice, prípadne ešte ischias zvykne takto do stehna "vystreľovať"...

nikolet3258
autor
26. máj 2019

Myslím že keby mam ischias tak by mi ho zistili na magnetickej alebo aspon na výsledkoch z krvi. Predsa len pri nom môže byť vtedy zapal ak sa nemýlim. Nemusi to byt iba o posunutej platničke.

nika3136
26. máj 2019

@nikolet3258
A čo tak nejaký zápal napr. žíl? Brali ti aj krv na rozbor?

nikolet3258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolet3258
autor
26. máj 2019
jessicai
27. máj 2019

Kolegu v praci zacala boliet noha. Dlho nevedeli zistit z coho. Nakoniec mu zistili Boreliozu.