Boleli vás opravy zubov u vášho zubára?

13. apr 2024

Ahojte mate problem s tym ze by vas boleli opravy zubov u vasho zubara/zubarky? Viem ze v minulosti to bolo bezne no zaujima ma ze ci dnes uz je to ine z vasho pohladu 🙂 ci mate ozaj dobreho, citliveho lekara 🙂 dakujem za kazde info
Lebo ja mam zubara ktory ked mi robi hocico tak to priserne boli a stale mi tvrdi ze to je bezne… ze to tak ma kazdy no nechce sa mi tomu verit… podla mna setri na anesteze

lukbe
13. apr 2024

Nikdy si anestezu nedávam. Je to u mňa v pohode. Asi máte iný prah citlivosti. Ak si to zaplatíte, nemal by mať s tým problém.

autor
13. apr 2024

@lukbe samozrejme beriem aj to do uvahy prah bolesti ale ocakavam ze v roku 2024, pri zaplateni anestezy sa nebudem zvijat v bolestiach v kresle … az sa mi odpor vytvoril chodit tam

dominikamacakova
13. apr 2024

Nie nič ma nebolí a môj zubár je super

x_mery_x
13. apr 2024

Boli, len ked boli aj zub, ked neboli alebo nie je citlivy, tak necitim nic.

jankka1981
13. apr 2024

Ja mám super zubára. Minulý týždeň mi vŕtal zub bez injekcie a nebolelo. Vždy mi robí zuby bez anestézy a je to v pohode.

magimi
13. apr 2024

ked mi to opichne, necitim nic..aj ma upozorni, ze ak by zabolelo, mam to dat najavo a dopichne mi viac anestezy

tianna
13. apr 2024

Absolútne nie a to som teda bola u zubára v 2011 (to ešte bolelo ako šľak 😬) a potom až v 2019 (strach ma tam skôr nepustil 🤣) a nič som necítila 🙂 ale ja mám ozaj skvelého zubára.

dahra
13. apr 2024

mala som skvelého zubára, kt. už v 90. rokoch nerobil zuby bez anestezy. Ja ani neviem ako zub pri oprave bolí. Bez anestezy nikdy. Však mu povedz, nech ti ju dá.

tianna
13. apr 2024

@dahra joj to buď rada 😆 ja hovorím radšej kľudne 10x rodiť ako raz vŕtať zub bez anestézy 🤣 a to mám teda zuby klop klop vo veľmi dobrom stave 🙂

tenerifka
13. apr 2024

Mña boli viac vpich anestezy ako samotne vrtanie, takze ak sa da, anestezu odmietnem. Vrtanie zaboli trosku, je to par sekund. Ked mi ale trhal zub mudrosti, anesteza samozrejme musela byt a potom som si necitila niekolko hodin tu stranu, bolo to neprijemne.

andrejka1974
13. apr 2024

Ja bez anestézie ani nejdem a keď začne bolieť odpichnúť mi

laurita285
13. apr 2024

Nikdy ma nič ani sekundu nebolelo. Pred vpichnutím anestézy používa lokálne znecitlivenie ďasna a následne necítim úplne NIČ ani štvrť sekundy 😀

meringe70
13. apr 2024

S bývalým zubárom bolelo vždy, aj s anestéziou. Už mám dva roky nového zubára a vždy bezbolestne 😊 až tam rada chodím :D

gemerka17
13. apr 2024

Anesteza je podaná automaticky (aj ked da sa odmietnuť), keď dám na javo, že počas zákroku ma niečo zabolelo, hneď zubar prestane a automaticky dopichne ďalšiu dávku.
V moderných ambulanciach je trend bezbolestne ošetrenie aj keby traktory padali.
Ja by som na tvojom mieste skúsila ošetrenie aj u iného zubára, aby si vedela porovnať.

diewcatqoo
13. apr 2024

Neboli ma nic. Vzdy si davam pichnut injekciu a pred injekciou mi este natrie krem na znecitlivenie miesta. Ak nahodou nieco je neprijemne alebo zaboli, vzdy lekarka prestane a opyta sa ma, ako sa citim, v pripade potreby dopichne.
Este si pamatam, ako mi kedysi na zakladnej skole este aj kanaliky cistili bez anestezy. Myslela som, ze umriem, to uz porod bol oproti tomu malina. Som rada, ze doba pokrocila a zubar je dnes uz bezbolestna zalezitost.

kengurica
14. apr 2024

Bolí ma iba keď mám platiť 😱😁