Boľavý zub - čo mám robiť?

mackove
26. mar 2021

Dievčatá prosim poraďte kto máte skúsenosť , viem že toto sa občas stáva ale už si nepamätám ako to má byť. V utorok som bola u zubárky za tým , že mi praskol predný zub. Tá mi ho zrengenovala , povedala že mám zápal až ku kosti a že mi ho nechá otvorený (rozvrtaný) včera som bola znova , dala mi tam tu liečaciu dreň alebo čo to a zalátala. No mňa to neskutočne bolí 😭😭😭😭😭 neviem , či jej mám teraz zavolať , nech mi ho nechá radšej otvoreny alebo to musím vydržať 🤒🤒 ďalší termín mi dala na 10.4 a neviem či to vydržím 😢

pribinak
26. mar 2021

@mackove však jej zavolaj a povedz aký je stav

hruska91
26. mar 2021

Ahoj mne to robili pred 2 tyzdnami presne...fen otvoreny -nebolel, potom rtg, lieciva výplň no bol3lo to ako svina nemohla som ani rozpravat mala som aj teplotu...volala som zubarovi povedal ze skúsiť den vydrzat a naozaj...3dni bolel potom uz lepsie ovela. Teraz uz vobec...

mackove
autor
26. mar 2021

@hruska91 đakujem , presne to som potrebovala počuť , lebo viem že občas sa to stáva , len som nevedela ako ďalej 😓 aj svokra akurat vravela , že si mam dať paralen a snažiť sa chvíľku počkať aspoň den ....no ale ja zas nemôžem ani žuť , rozprávať nič 🤧🤧🤧

janage
26. mar 2021

Volaj zubárke hneď ráno.

ciernaovecka8
26. mar 2021

určite zavolaj, možno potrebuješ aj antibiotiká, ja som teraz na tom bola podobne, antibiotiká mi pomohli.

tncka
26. mar 2021

@mackove ja teda nie som zubar ale z pohladu mamy ma uplne vytacaju zubarske praktiky. Uz 2x som letela z dcerou na pohotovost vecer kvoli zubarke,ktora jej navrtala dieru do zuba a akoze ho bude liecit. Ako tak od rana vydrzala ale potom uz plac velky...Lekar na pohotovosti si len tukal na celo ze jej navrtala dieru a nechala tak,decku vsetka strava isla tam a povedal ze dobre ze sme prisli lebo by mohla chytit riadny zapal. Vytrhol a bolo. Podotykam ze to bol mliecny zub. A to je ta ista truba ktora aj moje zuby posudila ako v poriadku a iny zubar mal tyzden roboty kym mi ich dal do potrebneho stavu aby mi mohol vystavit potvrdenie ze som v poriadku na operaciu. Vystupujuce krcky,zubny kamen a nevyrastene osmicky ktore mohli narobit velky pruser.

aliii3
26. mar 2021

keby som mala take bolesti ako opisujes, tak by som jednoznacne zavolala zubarke

hruska91
30. mar 2021

Ahoj, ako to dopadlo so zubom?