Boľavá kostrč

katches69
4. máj 2023

Ahojte je tu niekto kto mal bolavu kostrc? Dr predpisala flector a naplaste. Nemôžem ani poriadne sediet ani ležať na chrbte. Ako ďalej postupoval napriklad ortoped ked lieky nezaberali?

bupi27
4. máj 2023

@katches69 Dobrý deň, mňa istý čas pobolievala kostrč, ale s lekárom som to neriešila. Teraz s tým mam pokoj, ale s prestávkami sa mi to objavovalo a mizlo, tak neviem. Mali ste úraz, alebo Vás to bolí bez príčiny?

katches69
autor
4. máj 2023

@bupi27 nemala som úraz, mám bábätko ktoré vlacim na rukach zevraj mozem mat aj chrbticu presilenu a mohlo by to vraziť do kostrce alebo či nie som prechladnuta aj také mi povedali. Tak neviem, boli ma to uz treti den, dnes som zacala užívať ten flektor tak uvidím

bupi27
4. máj 2023

@katches69 No ja som mala bolesti lavej nohy, ortoped ma poslal na rehabilitacie, lebo ze je problem v krizovej chrbtici. Po rehabilitaciach mi bolest nohy ustupila, ale paradoxne mi zacali bolesti kostrce, tiez viac na lavej strane. Tak predpokladam, ze to spolu suvisi. Mozno aj v tvojom pripade bude problem pramenit z chrbtice.

panelacikova
4. máj 2023

@katches69 dcéru z ničoho nič bolela kostrč. od decembra takmer do konca marca. bezdôvodne. občas ani sadnúť nemohla alebo sa zo sedu postaviť. potom ako prišlo, tak odišlo. dodnes nevieme, čo to bolo.

palculienka40
4. máj 2023

@katches69 rodili ste ako? Prirodzene? A od kedy su bolesti? A kolko je od porodu?

katches69
autor
5. máj 2023

@palculienka40 akutna sekcia, 8mesiacov po

palculienka40
5. máj 2023

@katches69 aha. Lebo pri porode moze dojst k zlomeniu kostrce. Kupte si kostrcovy vankus na sedenie a aby ste ju odlahcili. Taky vankus v tvare U.

katches69
autor
5. máj 2023

@palculienka40 ďakujem

palculienka40
5. máj 2023

@katches69 ja ho nosim aj do auta a vsade mam dva jeden doma a druhy na cesty

katches69
autor
5. máj 2023

@palculienka40 inak mi to aj trochu napuchlo na jednej strane tak ja neviem, uzivam tie lieky a zatial žiadna úľava

palculienka40
5. máj 2023

@katches69 mne zabera aublock