Bol to menzes alebo potrat?

barbara088
4. jún 2014

ahojte babenky.viem ze je tu urcite milion takych tem,som skoro sest mesiacov od porodu..prvy menzes som mala mesiac po porode a kazdy relativne pravidelny...okolo 1 az 5 dna v mesiaci.no minuly mesiac som to nedostala brala som to normalne lebo aj pred porodom mi to meskalo a dost casto.menzes som dostala az teraz v nedelu.teda som si myslela ze je to menzes,mala som slabsie bolesti v oblasti krizov ale ta intenzita krvacania mi nejde do hlavy...inokedy max3dni a dost silno krvacam,no teraz krvacam minimalne skoro vobec a je to jasne cervena krv.moze ist o potrat v skorom stadiu tehotenstva....mam ist k lekarovi.mam to dost daleko...stalo sa vam nieco podobne...dakujem za kazdu odpoved

ushuaia
4. jún 2014

@barbara088 ahoj, poviem len tolko ,,jasno,, cervena krv znaci problem...tu na MK to tazko poriesis, aj napriek tomu ze mas lekara daleko, urcite by ta mal vidiet...,drzim palce

dankako
4. jún 2014

@barbara088 no ja teda neviem presne, ale keby to bol potrat, tak krvacas riadne a nie slabo...si myslim...ci? Kazdopadne navsteva lekara by bola fajn...ja som 9 mes. po porode a sice mam menzes pravidelny, ale vzdy 1-2tyzden pred nim vyjde so mna cerstva krv tak na jeden den, tak trosilinka, potom nic a potom normalne menzes...este sa to asi upravuje...

barboritta
5. jún 2014

Test si si nerobila?