Bojím sa, že sa na mňa v noci niekto pozerá

emmli
3. júl 2024

Ahojte ani neviem ako mam začat približne pred 5 rokmy som mala spankovu paralyzu trvalo to asi rok a odvtedy sa strašne bojim toho že sa na mna niekto v noci pozera a preto mam potrebu sa stale zakryvat až po hlavu a dost mi to vadi pretože kvoli tomu že mi je horuco neviem zaspat strašne sa potím rano sa budim hrozne spotena pred rokom som si myslela že už to bude lepšie lebo som sa az tak nezakryvala ale mam pocit ze sa to este zhoršilo
Stretli ste sa z tym niekto? Ak ano ako ste to riešili

tiana080
3. júl 2024

@emmli nuž, asi s psychológom, psychiatrom

jeliz59
3. júl 2024

@emmli pozerá kto alebo čo....susedia z okna....alebo duchovné bytosti...bývaš sama?...keď to takto prerástlo ti cez hlavu,ze ta to obmedzuje treba to riešiť s odbornikom kým nieje neskoro....

dadka1997
4. júl 2024

@emmli nuž, toto treba riešiť so psychologom, tiež som to parkrat zažila, hlavne v najhorsom období.. a to som videla cierneho muza v klobuku, ked som si vyriesila svoju bôl, tak to prešlo...

Teraz som tehu pod vplyvom hormonov a so spankom mam dost velke problemy, ale zazila som to nedavno, no už viac som nezaspala

egonsk
4. júl 2024

@emmli no mozno tvoj partner sa na teba obcas v noci alebo nad ranom pozera, ked sa nahodou prebudi a tesi sa, ze ma vedla seba take mile ohrievatko. 😋😉 Bud rada, ludia co su single mozu cumet akurat na garnize, alebo do plafonu 😁

beasy
4. júl 2024

@emmli je to normálne mala si zlý zážitok a teraz zažívaš strach alebo blbý pocit z toho že sa to zopakuje alebo že sa to už opakuje, je to len v hlave čiže jediné čo vieš urobiť je buď sedenie s psychológom alebo skúsiť režimové opatrenia (znížiť stres, obmedziť nikotín a kofeín, nejesť minimalne 2-3h pred spánkom, vyvetrať si večer poriadne, prípadne dopĺňať magnézium.

wanduska327
4. júl 2024

@emmli Juj ja som toto mala tú paralyzu no to je otras fakt !
Ale nebála som sa potom nijak extra...
Akože keď manzel nebol v noci doma bála som sa šla som k deťom alebo zapálila svetlo v spálni 😂
Ale musíš to prekonať buď a pomocou odbornou alebo ty nejak ja neviem ...si veriaca ? Lebo ja napríklad som a vždy pred spaním sa modlím mne osobne to veľmi pomáha ....poprosím Pána Boha nech pošle k nám anjelikov aby nás strážili a dali krásne sny...ja viem troška detské 😂 Ale mne to pomáha

emmli
autor
4. júl 2024

@jeliz59 sama nebývam, mam pocit že sa na mna pozerá nejaký človek ale nič duchovné

jeliz59
4. júl 2024

@emmli človek reálny človek no ak z okna zatvor zaluzky, zatiahnuť zaves,zamkni sa pre lepší pocit si daj retiazku na dvere ,nechaj svetlo alebo tlmené svetlo to nieje hanba,a moja starká vravela kto býva sám a boji sa nech si kúpi psa aj ona mala vlciaka....😅 ....niekto aj v byte ma psa keď je naučený tak čo....😉

emmli
autor
4. júl 2024

@jeliz59 žaluzie zatahujem vždy momentalne su pokazene takže su zatiahnuté vždy ale mam take divne žaluzie takže trošku cez nich vidno von ale vidno iba tmu, zavesy budem mať ale to kym pridu to bude trvat velmi dlho

megg1
4. júl 2024

@emmli skus si davat tenku prikryvku, v lete zaspavaj pri otvorenom okne, aj zvuky ulice ta ukludnia, najdi si partnera, ktory bude zaspavat vedla teba