Biorezonancia a fajčenie

090379
24. jún 2014

Žienky, boli ste niektoré na biorezonancii aby ste prestali fajčiť? Pomohlo to? Chcem ísť, ale rada by som si prečítala Vaše príspevky. Ďakujem

wewericiak
24. jún 2014

Ja som bol asi 3 krát. Neuspesne. Mne to nepomohlo. Aj ked prve dni potom som vydrzal.
Par ludi v mojom okolí to pomohlo. Naozaj ta cigareta potom prestane chutit, len treba k tomu aj pevne odhodlanie, lebo samotna zavislost v hlave zostáva aj ked chut na nikotín prestala. Tak drzim palce, hádam ti to pomoze

jalucija
24. jún 2014

@090379 ano bola som pomohla. Ja som presvedcena o tom, ze to ma ucinok. Zalezi od toho ako velmi si s cigaretkou zzita.

Ja som bola velmi a aj ked nefajcim, s laskou spominam na relax pri kave a cige, vazne.

090379
autor
24. jún 2014

@wewericiak áno, to som čítala,že samozrejme je to hlavne v hlave,musí byť odhodlanie, v KE to robia aj s psychickým odblokovaním, tak asi vyskúšam

smalmole
24. jún 2014

Ja som bola tiez tri krat a nic :( ale bola so mnou raz kamoska a ta prestala,ja som najdlhsie vydrzala ked som brala champix- len je to dost drahe, 100 ecok na mesiac a treba to brat aspon 4 mesiace,ale dovera preplaca 50 eur ale musis si naraz vybrat 5 krabiciek,co je asi 250 eur :(

090379
autor
24. jún 2014

@jalucija no tak fajčím už dlho a som s ňou zžitá 😉 ale už nechcem byť, samotná vôľa mi nepomáha.

sovica
24. jún 2014

Brat bol 2x. Fajčiť prestal. 1x si nepamätám na ako dlho, ale viem, že to bolo dosť dlho. Len sa potom dostal do takej partie, kde fajčili úplne všetci, takže opäť začal. Teraz je čerstvo po biorezonancii a zatiaľ "drží" 🙂 - už dva mesiace. Začal cvičiť a zdravo sa stravovať, takže ani tá cigareta mu veľmi nechýba. Dokonca jeho priateľka fajčí a on je vraj v pohode. Chváli si to, vraj to za tých pár € stojí.

jalucija
24. jún 2014

@090379 ja som si to skvelo naplanovala tak, ze posledna party na dlho. Spravili sme brutalnu oslavu s litrami alkoholu a tonou cigariet, proste vsetkoho moc, dopriala som si a hned na druhy den som sla na rezonanciu. Bolo mi zle ako psovi, myslim, ze aj to dopomohlo k zaciatocnej nechuti 🙂 A par mesiacov som sa vyhybala kave, barom, a fajciacej splocnosti. Dalo sa to prezit ale riadna nuda, zivot o nicom 🙂
Tym som chcela okrem ineho povedat, ze ciga mi patrila k zivotu, moja naj kamoska.

Preco fajcis ty? Mozno ze u teba sa to nespaja s relaom, pohodou, chutou kavy.. Najdime tvoj dovod a mozno ta presvedcim, ze je to blbost 🙂

090379
autor
24. jún 2014

@jalucija fajčím už asi len zo zvyku...už mi cigarety ale nerobia dobre, necítim sa dobre a možno týmto potrebujem trošku nakopnúť

jalucija
24. jún 2014

@090379 oo to je fantasticke. Mimochodom vsimni si na zastavke fajciace zeny, ozaj to nie je pekne.
Zvyk je zelezna kosela, treba ho prekabatit. Povedzme, ze by si mohla usetrit 20 - 30eur za mesiac ked nebudes fajcit. Mozno by aj to mohla byt motivacia, minut tie prachy napr na aquapark s deckami, alebo skvela romanticka vecera s muzom.. 🙂
Ja som si ista, ze rezonancia ta super na kopne, na mna uz teraz posobis ako nefajciar 😉 novy clovek, vonavy a zdravsi.

090379
autor
24. jún 2014

@jalucija ďakujem moc...veď samozrejme že mi je ľúto aj tých peňazí, preto nevidím problém zaplatiť aj za tú rezonanciu...ďakujem ti strašne za podporu,,,, 🙂 chcem chodiť aj s priateľom už viac na bike, chcem aby sa mi lepšie dýchalo, tak drž prosím palčeky, dám vedieť keď bude po tom, ako to dopadlo...dúfam, že to vyjde...

jalucija
24. jún 2014

@090379 vpohode rada 🙂 na mna posobis ako clovek co sa vie zatat, urcite to pojde. Leto je najlepsie prestat fajcit aj tak je horuco. Pohyb, ovocie, detox a daky gros naviac..investicia do rezonancie je najmenej.
Ked budes po a budes citit v ustach kovovu chut tak sa tes to sa nikotin dostava z tela von. Hned zajtra sa objednaj!

ajka30
24. jún 2014

@090379 ja som na biorezonancii bola, sama o sebe mi ale nepomohla, napriek tomu som prestala fajcit a to som bola dost silna fajciarka, minimalne krabicka denne, niekedy aj dve 😅 . Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze je to o voli a obrovskom sebazapreti. Zvladla som to, ale bolo to peklo. Nefajcim vyse 6 rokov ( s jednym asi trojmesacnym skratom) ale ciga mi chyba stale ☹ . Zial pri cigach je to ako pri alkohole, clovek aj ked prestane je v podstate abstinujuci zavislak. Drzim ti palce a prajem velmi silnu volu!

laaska
24. jún 2014

Biorezonancia je biela magia.
Ja som prestala fajcit, ked som bola hroooozne zalubena do mojho uz manzela. Poprosil ma, ci neprestanem a ja z tej zalubenosti k nemu prestala...pomahala mi nikoretka, najhorsi bol 1 mesiac, ale trvalo to do 3 mesiacov a potom uz ok, a to som bola fajciar, ze krabicka denne.

lobotienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehula
27. nov 2014

ahojte, ozivujem temu a chcem sa spytat priamo mate skusenost s biorezonanciou v zariadeni Bioreonancia Bratislava ci Biomed? Chcem otcovi tam zakupit tu terapiu. Dnes mu zistili zial obstrukcnu poruchu pluc, nakolko je silny fajciar, tak dufam, ze aj tato skutocnost by ho nakopla o rezonancii, ze fajcit by potom uz nezacinal.
Uz tolko som mu spominala, ze by to mal skusit, ale bral to na lahku vahu., Mam o neho strach a dufam, ze uz aj on ma strach aby s fajcenim konecne prestal

monkabr
27. nov 2014

Moj kamarat to podstupil 2 krat a 2 krat prestal na dlhu dobu fajcit. Ale vzdy sa k tomu vratil, trulo 🙂 Ono je to diskutabilne, ci to pomoze, moze to byt aj placebo... Ale dobre placebo nie je zle, placebo efekt casto pomoze viac ako vsetko ostatne 🙂

laura0
27. nov 2014

Moj muz bol a prestal fajcit asi na tri roky ale teraz zase zacal ,ja si myslim ze ak tam ides s presvedcenim ze naozaj chces prestat fajcit ,tak ti to pomoze..moj muz isiel tak ze naozaj chcel prestat a prestal...vsetko je ale v hlave a pokial si to z nej nevyhodis nejaky pristroj ti k tomu nepomoze.... 😉

evica01
12. jan 2015

Keď chceš, prestaneš. Keď nechceš, neprestaneš 😉

danka.777
4. feb 2016

ja idem zajtra na antinikotinovu biorezonanciu v nitre s presvedcenim ze naozaj sa to podari cigarety mi uz idu viac menej na nervy a chcem s tym skoncit hlavne kvoli sebe , manzelovi a detom

tucniacka11
4. feb 2016

@danka.777 tak palatíš za cigarety, platíš, aby si prestala, sila, nedá sa to prestať, lebo chceš? lebo to ničí zdravie. ale možno ked si to zaplatíš, aby si prestala, tak prestaneš

gabuchah
22. aug 2023

@tucniacka11
No niekedy sa to nedá...sila, že? 😁 záleží od povahy, od dĺžky závislosti a iných faktorov...

gabuchah
22. aug 2023

@danka.777 podarilo sa?