Biolampa na trojklanný nerv

bela908
28. jan 2021

Dobry večer
Ma niekto skusenosť s biolampou vraj pomaha aj naj
Trojklanny nerv

sonka_miro
29. jan 2021

@bela908 bola som tehotna ked ma to druhykrat chytilo, pravidelne som pouzivala biolampu a brala som milgamu a po 2 - 3 tyzdnoch to bolo uplne ok.

alfged
29. jan 2021

@bela908 Nedám dopustiť, je to skvelá vec. Používam v podstate od decka, rodičia ju majú cca 20 rokov, neskôr som ju kúpila do svojej domácnosti a aj pre svokrovcov, ktorí si ju tiež pochvaľujú. Používame na všetko, kde sa dá, herpes, bolesti hlavy, zubov, svalov, dutín, kĺbov, na hojenie rán výborna, kožné problémy tiež, sestre na akné pomohla, moja 80 ročná babka a zlomenina kľúčnej kosti za tri týždne zahojená bez následkov atď. Skúsenosti mám len s Bioptronom iné značky veľmi nepoznám.

bona1393
29. jan 2021

Pomáha, ale pri záchvate, pomôže skôr B12 musí to byť forma methylkobalamin, vo vysokej dávke (5000 mcg). Jesť B komplex forte a byť psychicky v pohode. Poznám to, je to úkrutná bolesť.

arabela55
9. nov 2021

@sonka_miro ja mám biolampu eifa d514 , chcela som sa vás spýtať používali ste žltý filter alebo červený na trojklanný nerv a priamo na ucho ste dávali ďakujem za odpoveď🙂

sonka_miro
9. nov 2021

@arabela55 dobry den cerveny nadstavec a davala som si to pod okom ako je licna kost postupne smerom k uchu

arabela55
9. nov 2021

jeeej veľmi pekne ďakujem , ja som dávala teraz týždeň žltý , tak budem dávať červený ďakujem veľmi pekne

sonka_miro
9. nov 2021

@arabela55 nie je za co skore uzdravenie 😊