Bioharmónia. Máte skúsenosť s liečbou astmy?

ajka555
9. feb 2013

mám astmu,prosim má niekto osobnú skúsenosť s liečbou???

laaska
9. feb 2013

Urcite by som to neskusala ak si krestanka. Mam osobnu skusenost s ludovym liecitelstvom - prisla som na to, ze je to biela magia tak isto ako homeopatika a cvicenie 5tibetanov. Mne osobne pomohlo na moju chorobu odpustenie (trvalo to dlho a musela som odpustit vsetkym vsetko), potom odkyslenie organizmu - moze ti pomoct kniha najedzte sa do stihlosti, je tam 28 dnovy jedalnicek a obrovska pomoc v duchovnej sfere je modlidba ruzenca (som evanjelik, ale jedina modlidba co mi pomohla bol ruzenec). A urcite si neber od nejakeho liecitela alebo z nejakeho bio harmonizacneho centra rusicku geopatogennych zon ako to oni nazyvaju...Ale to je na dlhu diskusiu, zatial iba takto.

domin85
9. feb 2013

No, osobne to nepoznam, skus mi napisat do IP zakladny princip 😉 Ale co kukam stranku spomina sa aj elektroakupunktura a bankovanie a to su procedury s ktorymi suhlasim, mam skusenost s akupunkturou. A nemyslim ze ocista aury je niecim horsia od skrucania ruzenca, len som citala knihu od knaza podla ktoreho je carodejnictvo a ruhacstvo prakticky vsetko pri com dychas vzduch a nemodlis sa aby si ho mohla dychat ale take veci berie chory clovek jednym uchom dnu druhym von...

freyjanr
9. feb 2013

prosim ta napis aj mne o co ide,ja som na silnu astmu liecena od dvoch rokov a teraz jak som v tehu som musela vysadit lieky takze sa mi dost tazko dycha