Biohar na vlasy

xima
24. aug 2018

Prosím vás tie čo ste používali biohar na vlasy, po akej dobe ste videli účinky?

29simona29
24. aug 2018

@xima ja ho používam cca 1,5mesiaca a nejaké výrazne vysledky zatial nevidím...

xima
autor
24. aug 2018

@29simona29 no ja uz 2 mesiace poctivo každý deň.. a tiež teda zatiaľ nič..

29simona29
24. aug 2018

@xima ja ho užívam 2x za den kvôli padaniu vlasov po pôrode(som 4M po)a nejaký rozdiel nevidím, síce mi vlasy nepadajú nejako enormne,ale odísť viac ako počas tehu a pred..možno to ma z yssl na podporu rastov nových vlasov-čo zatial ešte nevidím, ale že by to zastavilo padanie, to sa mi nezdá-skôr mám pocit,že je to všetko o hormónoch...

xima
autor
24. aug 2018

@29simona29 ja som tiež po pôrode, ale už 8mesiacov.. vlasy už nepadaju tak enormne, ale to je skôr hormónmi, už sa asi skludnili ☺️ no nevidím rásť žiadne nové vlasy zatiaľ..

newyourk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xima
autor
4. sep 2018

@newyourk a pouzivala si len tu rozmarínovu vlasovú kúru? Od modrej púpavy som zatiaľ nič nemala, ale mala som od Navie. Mne inak najviac na vlasy pomohlo Marbo, len to je drahšie, tal som chcela vyskúšať ten biohar, veľa žien to tu chválilo.. akurát som minula druhú fľašku a rozmýšľam či vôbec kupovať ďalšiu..

xima
autor
6. sep 2018

Objednala som si dnes Marbo.. vobrc mi ten biohar nepomohol teda.. a uz nemam nervy zbierat vlasy vsade.. tak snad mi opat pomoze

newyourk
30. sep 2018
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@xima používam všetko od nich, napríklad Inspiral krém so slimačím sekrétom na omladenie pokožky, alebo očný balzam Sedem bylín, úplne top😍😍😍

xima
autor
30. sep 2018

@newyourk super, dík za tip 🙂