Bio infra lampa pri nachladnutí - skúsenosti?

tani2
3. jan 2019

Prosim poradte, chcem kupit bio infra lampu, kvoli castym nachladnutiam hornych dychacich ciest.
Podla vasich skusenosti, s ktorou ste spokojna?

vopred dakujem

fkata
3. jan 2019

@tani2 Infra alebo biolampu? My máme biolampu od Zepteru, ale vyhodené peniaze. Navyše nás predávajúca oklamala, pretože sme sa pýtali na konkr. diagnózu u syna a údajne je dobrá na "všetko". Lekár nám ju zatrhol a na prechladnutia no neviem. Za nás nie, o nič neurýchli priebeh.

tani2
autor
3. jan 2019

@fkata neviem ci je to bio ci infra...na prechladnutie...dakujem za nazor, ja som ju parkrat mala pozicanu len, ale uz vo vyssom stadiu nachladnutia, nikdy som ju nepouzila pri prvych priznakoch chripky...

danula.ch
3. jan 2019

Infra lampa nahrieva teplom, biolampa funguje na inom princípe. Obidvoje je na nádchu fajn. Moja mamina si s biolampou nahrieva pri nádche čelo. Keď som bola malá, sedela som pri nadche pred infraziaricom

janina1127
4. jan 2019

Biolampu mám, dostala som to ako darček od svokry, na jedny narodeniny, najskôr som si myslela, že nezmysel. Ale keď mi začne nádcha, tak nahrievam čelo a celkom fajn mi to robí 🙂

bylinka42
4. jan 2019

@tani2 mame biolampu od zepteru uz 13 rokov, mala som chore dieta od narodenia a boli sme v kupeloch a tam normalne dostaval tu lampu ako kupelnu proceduru, od vtedy ju pouzivane cela rodina, nahrievam bolave usi, sople celo a dutiny, poranenia, jazvy, vyrazky... vsetko. Syn od malinka ako zacinal soplik sedel pri telke a nahrieval celo... prisla nadcha ale za tri dni bolo po nej, za mna funguje, alebo adpon zmiernuje priebeh

tani2
autor
4. jan 2019

@bylinka42 a ktoru konkretne mate prosim?

bylinka42
4. jan 2019

@tani2 no nasa ma uz vela rokov bioptron sa vola mensia do ruky so zltym sklickom, ale maju uz aj modernejsie teraz, drahe su stale, minule som sa zlakla ze uz dosluzila lebo som ju mala v taske spolu s termoskou a vylial sa na nu caj, kvapkalo z nej... tak kym som ju susila uz som guglila, tak na bazosi tuto istu predavaju ludia za 400e

bylinka42
4. jan 2019

@tani2 ususila sa a funguje😀

halci
4. jan 2019

@tani2 aj nam v kupeloch povedali ze jedine Bioptron, ine nema zmysel kupovat. Je to drahe a tiez zvazujeme kupu.

jankaaustria
4. jan 2019

Ja mam skusenost s infrarot lampou od beuer. Vyhrievam sa ked citim ze prichadza nadcha a vzdy mi to pomoze, za take 3 dni som opat fit. Pomaha mi aj ked ma nieco boli: krize, menstr.bolesti...mam ju uz vyse 2 rokov a som jej fanusik

tani2
autor
5. jan 2019

@bylinka42 skusikm ich vygooglit, ale 400e je naozaj dost velka investicia...