Bieli pupiačik u 2- ročného dieťaťa na bradavke.

vera519
3. aug 2019

Ahojte maminky chcem sa spytat ci mate niekto skusenost s tym ze ma/malo vase dieta bielu bodku, pupiacik vyzera to ako uhrik na bradavke. Moja dcerka to mala uz pri narodeni no zmyzlo jej to a teraz to ma opat na bradavke ma 2roky Viete mi niekto poradit z coho sa to robi? Dakujem za odpovede.

gabulienka623
3. aug 2019

Neviem síce z čoho sa to robí, ale moja to má tiež. Nie od narodenia, spravilo sa jej to asi v roku, kožná vtedy povedala že to nič nie je, že sa to časom vstrebe. Teraz má 5, ale nezmizlo to. Ani žiadne zmeny s tým nenastali, nezvacsilo sa to. Asi sa na to znovu popytam pri najbližšej návšteve u kožnej. Vám dr čo povedala?

vera519
autor
3. aug 2019

@gabulienka623 ja som sa na to pytala ked sa mala narodila a ani nic take nepovedali len ze to nevadi ze sa to vstrebe taktiez ako povedali aj vam . A teraz som sa nato este nepytala ale je to take ako to mala predtym tak snad to opat zmyzne ked sa to nezvacsuje ani nic tak ze to netreba riesit. Ale tak hadam ked to raz zmyzlo tak o zmyze opat.... ale som rada ze sa niekto nasiel co s tym ma skusenost ze sa clovek nemusi bat. Dakujem

skylarr
3. aug 2019

@vera519 my sme mali a trochu podrastla tak som bola u koznej. Bola to moluska. Infekcne a odstranila jej to behom sekundy. Vraj sa to moze namnozit. Chytili sme to na baby plavani.

vera519
autor
3. aug 2019

@skylarr a akej farby to bolo ?

vera519
autor
3. aug 2019

@skylarr som to pozerala na nete ale to je zrejme nieco ine ta moluska ako toto.

gabulienka623
4. aug 2019

@skylarr @vera519 ani mne sa nezdá že by to bola moluska. A boli sme s tým u kožnej, nič také ani nespominala

gabulienka623
4. aug 2019

@vera519 posielam ip

monqy
4. aug 2019

Môj ma 6 rokov a tiež to ma. Dr som sa nato pýtala a povedala, že to má malý fibrom a časom mu to zmizne, ale zatiaľ sa nič stym nedeje, tak to len pozorujeme