Bezdôvodný zápach z úst

misickahus333
15. jan 2022

Ahojte uz dlhšiu dobu mi páchne z úst 3 krát za den si umyjem zuby pravidelne a o 5 minút to nie je pravda... Nefajčím a zuby mam škaredske ako fajciari cele žlté a spodok sa mi celý ničí... A malu nedokážem mat na rukách s predu na bruchu myslím vtedy ma ide rozdrapit od bolesti ten stred ma strašne boli ked hu mam na rukách normálne na odpadnite... Uz som objednana na vyšetrenie stretli ste sa stym uz 😢🙏

bloger
15. jan 2022

@misickahus333 čo ti na to povedal zubár? Možno dentálnu hygienu vyskúšaj.

syslik81
15. jan 2022

mozes mat daco zo zaludkom .. a z toho kyseliny a skazene zuby a zapach .. kazdopadne ani jedna tu nema carovnu gulu aby sme ti diagnostikovali problem .. uz davno si mala byt u dr s bruchoma a u dentalnej so zubami

maris5
15. jan 2022

@misickahus333 treba ist na gastro, problem moze byt aj v traveni, ze nemozes jest urcite potraviny. Ak zubar vylucil kaz (rtg snimkom) tak potom uz len travenie.

pribinak
15. jan 2022

Objednaj sa na dentálnu hygienu. Kúp si sonicku kefku.
Kým sa dostaneš na gastro, skús napr vynechať mlieko a všetko z mlieka, kyslomliecne potraviny nechaj

andrea78
15. jan 2022

@misickahus333 smer gastroenterologia, urcite tam bude problem, treba vysetrit, preliecit

oli18
15. jan 2022

Mozu byt aj skryte loziska v mandliach. Mm tak mal a sam si to so spilkou povyberal. Su to take tvrde castice. Nie vzdy je ich vidiet, ale su tam.

sojorez
15. jan 2022

Smer obvodny a pytat papier na gastro, orl. Taktiez k zubarovi, kde ziadas i rtg zubov.