Bezdôvodne zvýšená teplota

29. feb 2024

Stretli ste sa s tym niekedy? Vsimla som si to teraz aj pred mesiacom. Teplota kolise od 37.1 do 37.3. Nic ine mi nie je. Asi by som si to nevsimla keby mi nebolo tak horuco, potom zima. Jeden den nie je teplota, dalsi zase. Vzdy je to v obdobi medzi ovulkou a menstruaciou. Pred mesiacom som mala komplet krvy obraz a vsetko bolo ok

8853
29. feb 2024

Uz mesiac a pol takto fungujem cele dni s triaskou a teplotou nad 37. Netusim co s tym, strasne ma to vycerpava a obmedzuje. Vsetky vysledky ok

lienocka2808
29. feb 2024

@8853 ja som to takto mala takmer 2roky. hrozne. a na nic sa nedoslo. potom sa to ustalilo.

8853
29. feb 2024

@lienocka2808 cudne je, ze som to pocula od vela zien, ze maju/mali tieto zvysene teploty a tiez im na nic neprisli. Tak idem cakat pod teplu deku ku krbu, kym to prejde 👀

majamat
29. feb 2024

raz som citala clanok, ze priemerna eplota cloveka stupa.

ja soobne pred ms mavam take priznaky - PMS - ze hotovo. boli ma viac telo, klby, svaly, je mi viac zima, mam kozu citlivejsiu, lahsie sa dehydruje, stipe .... ani mi nenapada vsetko,c o sa v tomto obdobi vyskytuje.

kldune je mozne, ez telo si vyraba aj vyssiu teplotu. staci, ak sa vplyvom hormonov viac prekrvis. krv rozvadza do tela teplo.

myslim si, ze ak by to bol nejaky problem, mala yb si ju zvysenu aj mimo tohoto obdobia.

januska12323
29. feb 2024

Keď to máš len v jednej časti cyklu bude z hormónov.

autor
29. feb 2024

To je hrozne. Mam pocit ze sa roztopim z tej horucavy. Vobec sa necitim vo svojej kozi… dufam ze to takto nebude az do prechodu 🤣

biankaaaa
29. feb 2024

Ja som to tak mala možno aj vyše dvoch rokov. Na nič sa neprišlo. Po pôrode to zrazu prestalo