Bezdôvodná bolesť kolena

blueunicorn99
17. aug 2019

Dobrý deň,dnes je to tretí deň čo ma strašne boli koleno...je to neprijemná priam až nevydržatelná bolesť pri chodení,zohnutí kolena bolesť je z vnútornej strany jabĺčka a pod jabĺčkom nikde som sa nebuchla ani nic podobne jednoducho som sa stým zobudila. Nemate niekto skúsenosť s niečim takým neviem či mam íst na pphotovost alebo počkat a v pondelok zájsť do nemocnice koleno nemám opuchnuté ani naňom nič nemam tak neviem teraz...pekný deň prajem🤨🙂

amelia000
17. aug 2019

@blueunicorn99 ahoj ak sa ti nechce za lekarom ( ja osobne by som to riesila s fyzioterapeutom) skus doplnok MSM...je to proti zapalu a bolesti na klby

limetka69
17. aug 2019

moj manzel mal minule nieco take, puchlo mu koleno, nakoniec mu na pohotovosti vytiahli vodu z kolena

zibritka
17. aug 2019

Prvá pomoc je protizápalový liek.. Napr. Brufen, Ibalgin, atď. Dospelý človek môže naraz užiť 2 tabl. Treba si prečítať pribalovy leták.
Ďalej treba dobre porozmýšľať, či ste sa niekde nebuchli, nespadli, necupli a neprasklo v kolene.. Na to sa opýta aj doktor. Ak koleno nepuchne, nie je v ňom voda. Nenechajte si doň zbytočne pichať. Jednak je to nepríjemné a jednak každý vpich poškodzuje chrupavku. Môže ísť taktiež o zápal. A môže to byť druhotny signál nejakého iného ochorenia. Ak bude bolesť pretrvávať a to aj napriek oddychu, ktorý by ste mali nastoliť na pár dní, nechajte si prvotne spraviť podrobný rozbor krvi a hlavne zápalové faktory. Porozmýšľajte, či nemáte problém aj s niečím iným... Boľavý zub, nefunkčné trávenie atď.
Držím palce, niekedy bolesť ustane, príčina sa ani nenájde.. Môže sa vrátiť, nemusí...
Nie som odborník, musíte sa rozhodnúť sama, čo ďalej. Navrhujem oddych a potom smer ortopéd.
Ja riešim svoje kolená 20 rokov...

elenatomasova
17. aug 2019

Dobrý deň ide aj o to koľko máte rokov.Skoro každého bolia kĺby ,kolená a pod.Treba to riešiť s ortopedom,do pondelka zobrať nejakú tabl.proti bolesti poprípade nejaký gél na kĺby.

julinka66
17. aug 2019

Meniskus

stanulik33
17. aug 2019

Mňa takto presne bolelo keď som si ho nešťastne vytočila do boku a je to meniskus.

kaia
17. aug 2019

Nedvihala si nieco tazke? Mne sa to stalo po stahovani 😨. Elektroliecba pomohla a uz mam odvtedy 16 rokov koleno fit 😊

anyhoney
19. jún 2023

Ahoj,síce to už je pár rokov co sa ti to stalo,no mne sa práve stalo to isté ,ráno som sa zničoho nič zobúdila so silnou bolesťou pod kolenom ,ktorá trvá už 3.deň nepretržite.. ako si to prosím riešila? ďakujem