Balea bodyfit cellulite algenwickel

hanatom
12. júl 2014

ahojte, skúšali ste to niektorá - zábal z rias, bandáž?

hanatom
autor
12. júl 2014

no, na väčšiu blbosť som peniaze ani vyhodit nemohla... 😒

ushuaia
12. júl 2014

@hanatom ahoj, ja osobne neverim ziadnym kremom proti celulitide a podobne, kto ma jednoducho predispoziciu sa tomu nevyhne...uz by som volila cviky, vela pit, dopriat si masaz, a zdravo jest...Aj ja mam celuli...,sice nic hrozne, ale je tam...,je dolezite aby sa mal clovek rad, taky aky je... 🙂

mawka
12. júl 2014

@ushuaia tiez som citala, ze na celulitidu len uprava stravy, masaze pravidelne, najlepsie lymfodrenaz a vela pit vody. na lymfo sa chystam uz ako dlho a nie som schopna sa tam objednat a dostavit 😀
kremom neverim. hlavne nie tym beznym z drogerok. ked uz, nech to riesia odbornici. su totoiz velmi ucinne kremy na vrasky, ktore kupite u dobreho dermatologa a urcite nestoja 5 euro ale ani 50 euro. ale ucinne su, mozem povedat. a tak nejak to bude aj s kremami na celuli, aj na vypnutie pokozky a podobne.

hanatom
autor
12. júl 2014

ale aspon to dobre chladilo 😉

@mawka chodím aj na lymfodrenáž, mala som asi 6, ale nic moc,,,nejem zemiaky, cestoviny, ak, tak len výnimočne.nemylslela som, že po jednom použití moja hnusná celu zmizne, ale myslela som, že aspon tie bandáže budú peevnejšie, to si rovno dievčatá kúpte elastický obväz z lekárne a namočte do morskej soli, vyjde vás to lacnejšie.už nenaletím hahaa ale čo človek nevyskúša 🙂

ushuaia
12. júl 2014

@mawka mozno nieco na tom bude, ale ja som taky zarytec, ze prosto ,,drahym,, kremom velmi neverin, a to som si dopriala aj od Chanelu napr...,Inak vratila som sa k starej dobrej znacke Nivea...som absolutne spokojna 🙂 ...mam kamosky co investuju neskutocne peniaze do kozmetiky...ziadne zmeny som si nevsimla... 🙂 , Hej mozno este ta lymfodrenaz...- vies orientacne aj ceny ? 🙂

ushuaia
12. júl 2014

@hanatom dik za radu - to vyskusam...ale ja sa zemiakov neviem dojest... 🙂 ,ani cestoviny tak nemusim, zemiaky milujem v akejkolvek forme... 🙂

hanatom
autor
12. júl 2014

@ushuaia ja nastasie nie som zemiaková 🙂 , co je horsie, mám rada pecivo, jem ho len ráno

ushuaia
12. júl 2014

@hanatom aha, ja zijem mimo sk, a o nasom pecive tu nechyrovat, ale zase v sobotu si kupujeme pecene kolace a niekedy tam pribudnu aj cukrarenske kolace...ehm to mi vyjde niekedy tak na 2 -3 dni na ranajky... 😀...a ku kave je to mnamka 😀 ,mam sa az tak obmedzovat...??? 😎 Vsetko s mierou a hotovo...nikdy nebudem ako modelka co ma 40 kg aj s topankami... 🙂 a po tom ani netuzim...

hanatom
autor
12. júl 2014

@ushuaia haha, ani ja nie som modelka a ani som nikdy nebola, len sa musim velmi kontrolovat a 40 kg som vážila naposledy na ZS haha

ushuaia
12. júl 2014

@hanatom ved to staci si striehnut co jem a v akej miere... 🙂 a nejaky preslap k tomu proste patri... 🙂

hanatom
autor
12. júl 2014

hej, mojim prešlapom je hlavne sladké, 🙂

mawka
12. júl 2014

@ushuaia
@hanatom
lymfo neni drahe, ale tiez po nej treba mat nejaky rezim. prosto vsetko je boznis a funguje to len vtedy, ked sa drzime zdraveho stylu. co teda u mna uplne nejde. raz ano, raz nie, ale doprajem si aj nieco mega hriesne, ked ma chyti na to chut, hoci to nemusim aj pol roka. bavime sa napr o mc nuggets alebo o nejakom fajnom zakusku, jaternice 😀
maly ma par dni dozadu namotal na chleba s mastou a cibulou. no nedajte si 😀
ale co sa tyka drahsich veci, doprajem si vit. A a E v kapsuliach Monoderma /neuzivaju sa, ale pouzivaju priamo na plet/. na tie nedam dopustit., su to proste len kapsule, ale dokazu divy na pokozke. hlavne to E je idealne na suchu a citlivu.

ushuaia
12. júl 2014

@hanatom aj mojim, ale bude sucastou mojho zivota...ako si odopierat a ked ,,to,, cloveka chyti, zje na posedenie aj tasku sladkeho... 😀

ushuaia
12. júl 2014

@mawka absolutne suhlasim... 😀 na masteny chlieb s cibulou sa uz tesim, ked budem doma... 😀 , tie vitaminy na plet urcite pozriem, kazda rada je dobra ... 🙂

mawka
12. júl 2014

@ushuaia maju to na www.medaprex.sk Monoderma. mne to odporucila kozna. vitamin A vysusi ebaciky a trosku aj vraskam pomaha a potom davam ten E, premasti to vysusene. po mesiaci mam vzdy peknu tvar. lebo inak mam ju teraz horsiu ako ked som bola v puberte. teraz T zona mastna ako slak, lica cilive, suche. des a hruza.

ushuaia
12. júl 2014

@mawka inak ja nemam problem s akne ziaden...skor by som uvitala nieco na hydratovanie + na jemne vrasky...?

ushuaia
12. júl 2014

@mawka uz pozeram ich stranku... 🙂

mawka
12. júl 2014

@ushuaia to mozes aj tak. A mas na vrasky a E na hydrataciu a pruznost. Preto radsej toto ako nejake kremy. toto mas cisty vitamin a bez akychkolvek zbytocnosti
http://www.medaprex.sk/sk/internetovy-obchod/pr...

http://www.medaprex.sk/sk/internetovy-obchod/su...

http://www.medaprex.sk/sk/internetovy-obchod/ci...

fantasticke su. mam odskusane

mawka
12. júl 2014

@ushuaia ako su drahe tam tie veci, ale zase pomahaju. uz som skusila kadeco. aj sampon proti padaniu vlasov, kuru a pomohli viac ako tie drogerkove. moja kozna to ma v ponuke, tak skusam. a kedze mi odporucila, nemam dovod jej neverit. trpievala som atopickym ekzemom, nedala by mi nieco, co mi uskodi. to skor tie bezne kremy mi skodili.

ushuaia
12. júl 2014

@mawka hej lekarka by neodporucila hovadinu...to je pravda... 🙂

mawka
12. júl 2014

@ushuaia sak videla si, niektore vylozene nepredaju, mas sa spytat lekara svojho. no a moja kozna sa venuje aj estetickej stranke, takze od nej to beriem. este mat na tie najlepsie procedury eurace a idem do toho 😀

ushuaia
12. júl 2014

@mawka hej som si vsimla, niektore su vyslovene na odporucenie lekara, inak pravda je niesu najlacniesie tie vyrobky...tie vitaminove ampule by som skusila, dam na vitaminy ako umeliny... 🙂